reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ALEKS - 28tydz, 1,150kg, 39cm

https://www.babyboom.pl/forum/members/assiia82-48107.htmlassiia82, tak mi pisz :tak: takie efekty jak u Twojego synka budzą we mnie ogromne nadzieje
Super że Kacperkowi botulina tak pomogła i nóżka jest sprawna

Dziewczyny, u nas ta botulina jest "testowa" ortopeda już na pierwszej wizycie powiedział że go rozluźni, ze będzie się z nim łatwiej pracować i umiejętności które wypracujemy w tym czasie pozostaną ale spastyka niestety powróci i będzie wszystko utrudniać. Powiedział też że nie ma sensu nieustannie faszerować go botuliną i najlepszym roziwązaniem będzie podcięcie ścięgien, ale też nie chce już o tym decydować. Na razie, jak to pisałam wyżej, testujemy botulinę, po tej dawce się okaże co dalej. Niestety my nie walczymy tylko o sprawność nóg ale uciekamy przed zwichnięciem stawów biodrowych, przez to też Aleks ma przepisaną rozwórke na nóżki którą będzie miał zakładaną na noc. Ja sobie nie wyobrażam jak on bedzie w tym spał.
 
reklama
Wygląda na to, że tylko ja "zabiegana ciotka" nie pogratulowała naszemu dzielnemu Aleksowi. SUPER SUPER SUPER

Beatko bardzo się cieszę, ja na własnym przykładzie wiem, że lepiej tak po cichu na coś czekać i się nie chwalić, bo inaczej to wszystko bierze w łeb, a tu się udało.
Filmik na blogu extra, widać że Aleks też się cieszy z osiągnięć.
Trzymam kciuki za całą resztę!!!!!!!!
 
W końcu się udało z tą botuliną :tak:
Ja myślę, że zawsze będą jakieś efekty, gdybyś nic nie robiła to wiadomo, ale starasz się Beti zrobić wszystko, żeby Aleks był sprawny, a to jest najważniejsze :tak:
Kciuki za powodzenie, o ścięgnach na razie nie myśl za dużo ;-)
 
Do góry