reklama

Alimenty podczas ciazy i pologu.

Marzenkyy93

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Czy ktos sie orientuje jaka sume moge podac o alimenty przez 3 miesiace ciazy i 3 miesiace pologu? Nigdzie nikt nie pisze sumy w internecie. Raz sie natknelam na temat gdzie 300 zl to bylo za duzo dla ojca dziecka. Dodam, ze ojciec sie nie interesuje jak ciaza przebiega, zarabia okolo 20 tys miesiecznie, jedyne co mi daje to 180 zl na ginekologa.. Na pieniadze za papp-a test dostalam zwrot po 2 miesiacach.

reklama

jasani

Fanka BB :)
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
24
Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w pierwszym lepszym artykule. Wszystko zależy od tego czy ojciec dziecka poczuwa się do ojcostwa i od tego ile zarabia.

Marzenkyy93

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w pierwszym lepszym artykule. Wszystko zależy od tego czy ojciec dziecka poczuwa się do ojcostwa i od tego ile zarabia.
O alimentach jest bardzo duzo. Ale nie o wysokosci alimentow podczas ciazy i pologu. Dzieki za odpowiedz.

Cukszyk..mama

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Czy ktos sie orientuje jaka sume moge podac o alimenty przez 3 miesiace ciazy i 3 miesiace pologu? Nigdzie nikt nie pisze sumy w internecie. Raz sie natknelam na temat gdzie 300 zl to bylo za duzo dla ojca dziecka. Dodam, ze ojciec sie nie interesuje jak ciaza przebiega, zarabia okolo 20 tys miesiecznie, jedyne co mi daje to 180 zl na ginekologa.. Na pieniadze za papp-a test dostalam zwrot po 2 miesiacach.
A może idź się poradź jakiegoś radcy prawnego przedostaw mu wszystko , on ci wszystko wytłumaczy i powie co zrobić, teraz taka rada jest bez płatna :)

Marzenkyy93

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Dokładnie uważam tak samo. Najlepiej udać się na bezpłatną wizytę doradcy prawnego. Taki na pewno przyjmuje w ośrodku pomocy społecznej i terminy są dość szybko bądź w urzędzie.
Sumę jaka możesz otrzymywać, napewno będzie zależna od tego, jakie zarobki ma (udokumentowane) ma ojciec dziecka.
Ja sama pracuję w miejskim ośrodku pomocy społecznej i cała masa kobiet z podobnymi problemami zwraca się właśnie do Radcy prawnego – zadzwoń jutro i zapytaj o termin.
Tak zrobie. Dzieki dziewczyny :)

reklama

Aniuśka

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
500 zł to wcale nie jest duzo :-) :) a jeżeli chodzi o wydatki na dzidzie to bardzo mało .Koleżanka wyżej ma rację to zależy od jego dochodów:-D ale mam nadzieję że kwota alimentów będzie wysoka . Od zawsze denerwują mnie faceci którzy się nie interesują ciążą. A to co on daje na lekarza to kpina powinien Cię utrzymywać całą ciążę a dziecko co najmniej do 18 roku życia

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Zbudujmy coś razem. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019

Test

Przetestuj kołdrę obciążeniową Senso-Rex™

Zgłoszenia przyjmujemy do 26/05/2019

Konkurs

Sport&Fun. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019