reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amelka- 01.01.2007

Breta

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
9 Listopad 2006
Postów
116
Witam wszystkie oczekujące i obecne mamy
Znalazłam chwilę czasu.
W niedzielę wróciłyśmy z naszą córeczką do domu. Amelka przyszła na świat 1 stycznia 2007 roku (tp. 10.01.07) siłami natury, choć natura nie była łaskawa. Poród był ciężki dla mnie i dla dzidzi. Córcia urodziła się bardzo malutka, bo ważyła 2250 kg, ale już przy wyjściu ze szpitala 2300. Jest cudowna. Jak narazie "złote dziecko", przesypiamy prawie całą noc.
Biegne, maluszek wzywa.
Pozdrawiam
 
reklama
Nie zapomniałam, poprostu wpisałam się do odpowiedniego wątku. Jakoś nie mogę się jeszcze zorganizować.
Pozdrawiamy i dziękujemy
 
Witam wszystkie oczekujące i obecne mamy
Znalazłam chwilę czasu.
W niedzielę wróciłyśmy z naszą córeczką do domu. Amelka przyszła na świat 1 stycznia 2007 roku (tp. 10.01.07) siłami natury, choć natura nie była łaskawa. Poród był ciężki dla mnie i dla dzidzi. Córcia urodziła się bardzo malutka, bo ważyła 2250 kg, ale już przy wyjściu ze szpitala 2300. Jest cudowna. Jak narazie "złote dziecko", przesypiamy prawie całą noc.
Biegne, maluszek wzywa.
Pozdrawiam
GRTULUJE!!!corci niech rosnie zdrowa!!!:-) ...piekna data
 
Witam Berta Gratuuuullllaaaccjjee Zycze Duzo Zdrówka Dla Ciebie I Waszej Malenkiej.serdecznie Pozdrawiam.
 
Serdeczne gratulacje, naprawdę sprawiłaś małej świetną datę urodzin-wiem to z autopsji, bo ja się urodziłam 1 stycznia...-Super sprawa-zawsze cały Świat będzie świętował urodziny Amelki i to jak?!! Pozdrowienia i oby była zawsze zdrowa!!!!
 
reklama
Do góry