reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja a infekcja

Julita_Kow

Początkująca w BB
Dołączył(a)
4 Sierpień 2020
Postów
18
Witam, mam pytanie odnośnie zabiegu amniopunkcji,

Zabieg mam mieć za tydzien, natomiast na dzień dzisiejszy zakończyłam branie globulek dopochwowych z nystatyną- podejrzenie Candida Albicans.

Czy infekcja niewyleczona może mieć wpływ na wynik badania i przede wszystkim czy nie jest przeciwwskazaniem do amniopunkcji?



Bardzo dziękuję za pomoc
 
reklama
Rozwiązanie
Witam, mam pytanie odnośnie zabiegu amniopunkcji,

Zabieg mam mieć za tydzien, natomiast na dzień dzisiejszy zakończyłam branie globulek dopochwowych z nystatyną- podejrzenie Candida Albicans.

Czy infekcja niewyleczona może mieć wpływ na wynik badania i przede wszystkim czy nie jest przeciwwskazaniem do amniopunkcji?



Bardzo dziękuję za pomoc

Jak najbardziej jest ale przed amnio zrobią Ci crp w ten sam dzień .
Witam.mialam zabieg amiopunkcji w Poznaniu na Polnej.wydaje mi sie ze infekcja nie ma znaczenia.pobieraja płyn owodniowy strzykawka z dlugą igła.przebijaja sie przez powłoki brzuszne wiec "tam" nie będą Ci nic robic.pozdrawiam
 
Asia1589 tak, wiem jak przebiega zabieg natomiast zastanawiam się, czy infekcja grog rodnych nie będzie miała żadnego wpływu na wynik... Ale to już chyba pytanie do lekarza ginekologa
 
Witam, mam pytanie odnośnie zabiegu amniopunkcji,

Zabieg mam mieć za tydzien, natomiast na dzień dzisiejszy zakończyłam branie globulek dopochwowych z nystatyną- podejrzenie Candida Albicans.

Czy infekcja niewyleczona może mieć wpływ na wynik badania i przede wszystkim czy nie jest przeciwwskazaniem do amniopunkcji?



Bardzo dziękuję za pomoc

Jak najbardziej jest ale przed amnio zrobią Ci crp w ten sam dzień .
 
Rozwiązanie
Do góry