reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ananasowe staraczki - dziewczyny z udanych cyklów ... i nie tylko 😁☺️❤️

Zrobiłam dzisiaj test facelle, ale tym razem paskowy i też wyszła bardzo bladziutka kreseczka...poczekam jeszcze 5 dni (tyle mi wylicza do następnej @) i jak jej nie dostanę to zrobię kolejny test, ale czuje podświadomie, że to jest ciąża...
 
reklama
U mnie dziewczyny po pozytywnym teście owulacyjnym w czwartek myślałam że dostałam okres, ale okres się nie rozkręcił a testy owu przestały być pozytywne i teraz pozostaje mi czekać do 1-2 lipca na to co się wydarzy, ale boję się bardzo i mam nadzieję że organizm nie jest jeszcze gotowy na ciążę [emoji55]
 
Kolejny dzień, kolejna kreska i mam wrażenie, że wyraźniejsza niż ostatnio, a do @ 4 dni...czuje się dzisiaj tak jakby mnie czołg przejechał i bardzo boli mnie głowa...temperatura 37,2...nie cieszę się jeszcze, bo 2 msc temu przed @ miałam jasną kreskę, a na drugi dzień poroniłam (dostałam okres) także dopóki @ nie przyjdzie z jakiś tydzień po terminie to dopiero trochę odetchne
 

Załączniki

  • USER_SCOPED_TEMP_DATA_MSGR_PHOTO_FOR_UPLOAD_1592736913456_6680422807057988016.jpeg
    USER_SCOPED_TEMP_DATA_MSGR_PHOTO_FOR_UPLOAD_1592736913456_6680422807057988016.jpeg
    166,1 KB · Wyświetleń: 109
Kolejny dzień, kolejna kreska i mam wrażenie, że wyraźniejsza niż ostatnio, a do @ 4 dni...czuje się dzisiaj tak jakby mnie czołg przejechał i bardzo boli mnie głowa...temperatura 37,2...nie cieszę się jeszcze, bo 2 msc temu przed @ miałam jasną kreskę, a na drugi dzień poroniłam (dostałam okres) także dopóki @ nie przyjdzie z jakiś tydzień po terminie to dopiero trochę odetchne
A nie chcesz iść na betę? Jeśli testy wychodzą, to beta musi być już powyżej 10 🙂 i jest czarno na białym ☺️
 
A nie chcesz iść na betę? Jeśli testy wychodzą, to beta musi być już powyżej 10 🙂 i jest czarno na białym ☺
Nie chce iść na bete, bo to mnie kosztuje bardzo dużo nerwów...lekarze w ciągu 2 msc wysyłali mnie na bete 6 razy...więc teraz wolę poczekać, czy faktycznie dostanę ten okres...nie nastawiam się póki co na ciążę, bo już raz straciłam dziecko w dzień miesiączki, nawet zaczynam się zastanawiać, czy to nie są jakieś zaburzenia hormonalne (nie dociera do mnie póki co, że to na pewno ciąża)
 
Nie chce iść na bete, bo to mnie kosztuje bardzo dużo nerwów...lekarze w ciągu 2 msc wysyłali mnie na bete 6 razy...więc teraz wolę poczekać, czy faktycznie dostanę ten okres...nie nastawiam się póki co na ciążę, bo już raz straciłam dziecko w dzień miesiączki, nawet zaczynam się zastanawiać, czy to nie są jakieś zaburzenia hormonalne (nie dociera do mnie póki co, że to na pewno ciąża)
A testy ciążowe nie denerwują cię że non stop takie Blade wychodzą choć ja na zdjęciu nie widzę żadnej bladej kreski ale sama wiem z doświadczenia że na żywo może być widoczna gołym okiem a na zdjęciu może być całkiem biało.
 
A testy ciążowe nie denerwują cię że non stop takie Blade wychodzą choć ja na zdjęciu nie widzę żadnej bladej kreski ale sama wiem z doświadczenia że na żywo może być widoczna gołym okiem a na zdjęciu może być całkiem biało.
Nie, bo w pierwszej ciąży Dzień przed @ miałam bardzo bladą kreskę, prawie niewidoczną (nawet nie sądziłam, że mogę być w ciąży), a na drugi dzień kreska była już dużo wyraźniejsza...teraz jestem 4 dni przed @ i wg mnie nie martwi tak blada kreska (na zdjęciu bardzo kiepsko widać, na żywo widać i nie jest to cień cienia tylko ewidentnie 2 kreska), gdzie taką samą wcześniej miałam dzień przed @... zastanawia mnie tylko to, że 3 dzień z rzędu test jest pozytywny tak wcześnie, dlatego mimo wszystko biorę pod uwagę też zaburzenia hormonalne...bore lek euthyrox, ale z tego co wiem to w żaden sposób nie wpływa to na pozytywny wynik testu
 
reklama
Kolejny dzień, kolejna kreska i mam wrażenie, że wyraźniejsza niż ostatnio, a do @ 4 dni...czuje się dzisiaj tak jakby mnie czołg przejechał i bardzo boli mnie głowa...temperatura 37,2...nie cieszę się jeszcze, bo 2 msc temu przed @ miałam jasną kreskę, a na drugi dzień poroniłam (dostałam okres) także dopóki @ nie przyjdzie z jakiś tydzień po terminie to dopiero trochę odetchne
Coś tam widać, poczekaj spokojnie jak nie chcesz iść na betę [emoji4]
 
Do góry