reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ananasowe staraczki - dziewczyny z udanych cyklów ... i nie tylko 😁☺️❤️

Przyczyna może leżeć w czymś czego nie zbadałam niestety. Robiłam trombofilie i wyszło mi mthfr ale homocysteine mam w normie i dziewczyny pisały że w takim razie raczej kwas foliowy dobrze wchłaniam i pai1, na który podobno dostaje się tylko acard i on nie wpłynął na poronienie [emoji848] oba w heterozygocie.
Hej, ja już po @ niby powinnam mieć owulacje, ale testy jej nie pokazują, także robię dalej może cos wyjdzie na dniach. Lekarz kazał czekać 2 cykle i się starać, ale chyba jednak zadziałamy już po tym pierwszym :) Aga skoro nic w badaniach nie wyszło to w sumie dobrze, przynajmniej masz pewność chociaż w tej części badań ze nie to było przyczyną, robiłaś trombofilie?
 
reklama
Hej Ananaski. Witam się w 1 dc, 6 tyg po poronieniu. Dwa tygodnie temu miałam owulacje, cieszę się że pojawiła się sama bez leków chociaż teraz mam rozkminę czemu nie zaszłam w ciążę skoro były seksy no ale widocznie tak miało być. Myślę że od tego cyklu już będziemy się normalnie starać chociaż jeszcze czeka mnie konsultacja z lekarką.
Badania po poronieniu nie wiele mi wyjaśniły więc w sumie przyczyny nie poznałam.

No to 3mam kciuki za starania! My też już planujemy dni, nakręcamy się. [emoji2356] Może bedzie z tego ciąża [emoji3590]

Mi badania narazie też niewiele wyjaśniły. Nikt nie może odpowiedzieć na pytanie: dlaczego? Ciężko było mi się z tym pogodzić, ale jakoś sobie radzę. Ważne żeby patrzeć w przyszłość. Ja się cieszę na nowe starania, testy owu robię od wczoraj, jaram się i czekam na pozytywy [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
 
Najważniejsze że pojawił się okres [emoji110] i od nowa możecie się starać! Powodzenia[emoji256][emoji873]
Kiedy masz teraz lekarza ?
Idziesz na monitoring?
Hej Ananaski. Witam się w 1 dc, 6 tyg po poronieniu. Dwa tygodnie temu miałam owulacje, cieszę się że pojawiła się sama bez leków chociaż teraz mam rozkminę czemu nie zaszłam w ciążę skoro były seksy no ale widocznie tak miało być. Myślę że od tego cyklu już będziemy się normalnie starać chociaż jeszcze czeka mnie konsultacja z lekarką.
Badania po poronieniu nie wiele mi wyjaśniły więc w sumie przyczyny nie poznałam.
 
Tak, teraz monitoring 14 dc. Muszę zadzwonić dzisiaj się umówić. Zobaczymy czy będzie ta owulacja bez leków czy jednak aromek wróci do łask.
Najważniejsze że pojawił się okres [emoji110] i od nowa możecie się starać! Powodzenia[emoji256][emoji873]
Kiedy masz teraz lekarza ?
Idziesz na monitoring?
 
Przyczyna może leżeć w czymś czego nie zbadałam niestety. Robiłam trombofilie i wyszło mi mthfr ale homocysteine mam w normie i dziewczyny pisały że w takim razie raczej kwas foliowy dobrze wchłaniam i pai1, na który podobno dostaje się tylko acard i on nie wpłynął na poronienie [emoji848] oba w heterozygocie.
Ja homocysteine również mam w normie, ale za to przeogromnie miałam przekroczony kwas foliowy przy branie właśnie mieszanki, a dokładniej p r e g n y. Najlepiej to słuchać lekarza. Mi kazała brać foliany akurat, ale może u Ciebie będzie inaczej 😀
 
No zobaczę co mi powie, co ciekawe to że nie kazała mi zbadać poziomu kwasu [emoji848]
Myślałam żeby zrobić to badanie we własnym zakresie ewentualnie.
Ja homocysteine również mam w normie, ale za to przeogromnie miałam przekroczony kwas foliowy przy branie właśnie mieszanki, a dokładniej p r e g n y. Najlepiej to słuchać lekarza. Mi kazała brać foliany akurat, ale może u Ciebie będzie inaczej [emoji3]
 
Cześć. Powiem wam ze dziś czuję się fatalnie. Brak mocy. Mega senność.. Zawroty. Uczucie nudności.. Okres spóźnia sie 1 dzień. Więc to ostatnio u mnie normalne.. Zapewne czuje sie tak bo nadejdzie dziś lub jutro...😳 😳 😳


Marzenie by zostalo spełnienie jakby nie przyszedł. Ale nie liczę jakoś na to..
 
reklama
Do góry