reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ananasowe staraczki - dziewczyny z udanych cyklów ... i nie tylko 😁☺️❤️

Kurcze dziewczyny planowana @ w poniedziałek, w czwartek 24dc zrobiłam test, na pierwszy rzut oka negatywny, ale jak się przyjrzeć to jest cień cienia cienia, czuje w kościach, że jest coś na rzeczy, ale wstrzymuje sie chociaż do poniedziałku z testowaniem kolejnym, trzymajcie kciuki :)
 
reklama
Kurcze dziewczyny planowana @ w poniedziałek, w czwartek 24dc zrobiłam test, na pierwszy rzut oka negatywny, ale jak się przyjrzeć to jest cień cienia cienia, czuje w kościach, że jest coś na rzeczy, ale wstrzymuje sie chociaż do poniedziałku z testowaniem kolejnym, trzymajcie kciuki :)
Jeśli @ mnie nie zaskoczy przez weekend to też mam zamiar testować poniedziałek/wtorek 😁🙏
 
Dziewczyny! Polecam wszyskim olej z wiesiołka, jem dopiero 4 dzień a widze różnice w śluzie. Nie mialam problemu z suchością pochwy bylo okej. Ale teraz jest zupełnie inaczej. Podczas ♥️ jest nieziemsko.
Ja zakupilam firmy NOW foods, bierze sie 3 dziennie.
 
I witam w 1 DC. Plamienia chyba były na skutek spadku progesteronu przed okresem, chociaż zapytam gina na następnej wizycie czy coś będziemy z tym robić. Cykl muszę mimo wszystko uznać za udany, bo poprzednie były 40-50 dniowe i bezowulacyjne, a teraz owu była i cykl tylko 28 dniowe. W końcu! Po pół roku od poronienia. Zaczynam przygodę ze stymulacją 💪
 
Hej pomożecie z interpretacją wyników? 😊
 

Załączniki

  • Screenshot_20200714-163749_Word.jpg
    Screenshot_20200714-163749_Word.jpg
    306,5 KB · Wyświetleń: 56
  • Screenshot_20200714-163958_Gallery.jpg
    Screenshot_20200714-163958_Gallery.jpg
    163,1 KB · Wyświetleń: 52
reklama
Do góry