reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ananasowe staraczki - dziewczyny z udanych cyklów ... i nie tylko 😁☺️❤️

reklama
Jem jem juz zaczęłam przed owulacja, mojemu tez kazalam jeść kilka dni. Korzen maca nawet bierze. Ja niestety nie daje rady. Obrzydliwe to jest i naprawdę nie przejdzie u mnie.
Ale za to morele, orzechy i ananasy jem z przyjemnością 😁
Maca była dla mnie obrzydliwa w potrawach na ciepło. Jakoś bardzo zmienia smak. Dodana do spagetti - tragedia.
Ale z owocami zblendowanymi w ogóle jej nie wyczuwałam - serio 🤷
Ja piłam codziennie smoothie z maca i nic nie wyczuwałam 😉
Jak już nie pomoże to są jeszcze tabletki 😁 najlepiej jeść po 2 dziennie o mocy 500.
My mieliśmy ze Swansona.
 
Tak dokładnie, poprawia śluz.

Piernik jak się czujesz? Mdłości ustąpiły? 😉
Raz lepiej raz gorzej ale igolnie jakos od 3/4 dni duzo lepiej w porownaniu do ostatniego czasu. Za tydzien wizyta 😍 a za 2 tyg prenatalne 🥰 nie moge sie doczekac. Wciaz jestem senna i bez sił a dzisiejszej nocy tak mnie piersi bolały ze nie moglam spac na brzuchu, zrobily sie takie ciezkie jak głazy a nie są jakies strasznie dorodne 😂 u ciebie jak tam z objawami?
 
reklama
Raz lepiej raz gorzej ale igolnie jakos od 3/4 dni duzo lepiej w porownaniu do ostatniego czasu. Za tydzien wizyta 😍 a za 2 tyg prenatalne 🥰 nie moge sie doczekac. Wciaz jestem senna i bez sił a dzisiejszej nocy tak mnie piersi bolały ze nie moglam spac na brzuchu, zrobily sie takie ciezkie jak głazy a nie są jakies strasznie dorodne 😂 u ciebie jak tam z objawami?
To dobrze, że chociaż troszkę lepiej 😁 napisz nam koniecznie relacje z wizyty i z prenatalnych 😉 może już płeć poznasz 😁

Właśnie ja nie mam prawie wcale objawów. To mnie trochę niepokoi. Chociaż w sumie o tym aż tak nie myślę bo na wizycie biło serduszko, a też prawie 0 objawów.
Piersi mogę normalnie dotykać- nic nie boli. Bez problemu śpię na brzuchu. Jedynie co to dalej mam duży apetyt i co chwilę jakieś zachcianki. Dziś mam mega smaka na boczniaki 😋
 
Do góry