reklama
Forum BabyBoom

Dzie艅 dobry...

Starasz si臋 o male艅stwo, wiesz, 偶e zostaniecie rodzicami a mo偶e masz ju偶 dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si臋 podzieli膰 swoim do艣wiadczeniem? Do艂膮cz do naszej spo艂eczno艣ci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi臋czno艣膰, kt贸re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si臋? Wskakuj na pok艂ad! Zamiast by膰 go艣ciem korzystaj z wszystkich mo偶liwo艣ci. A je艣li masz pytania - pisz 艣mia艂o.

Ania 艢lusarczyk (aniaslu)

reklama

Ananasowe staraczki - dziewczyny z udanych cykl贸w ... i nie tylko 馃榿鈽猴笍鉂わ笍

reklama

Magdusia88

Fanka BB :)
Do艂膮czy艂(a)
17 Listopad 2019
Post贸w
472
Rozwi膮zania
0
Hey dziewczyny co tam u was?
Ja mia艂am dzi艣 pierwsza wizyt臋 telefoniczna w klinice.
Fajna babeczka ze mn膮 rozmawia艂a. Bardzo empatyczna i mi艂a.
Powiedzia艂a, 偶e znajdziemy przyczyn臋 poronie艅.
Zleci艂a mi mn贸stwo bada艅:
1. Histeroskpie
2. Bad. Genetyczne
3. Bad. Hematologiczne
4. Bad. na cukrzyc臋
W przysz艂膮 艣rod臋 mam mie膰 pobierana krew na badania hormonalne.
Potem chc膮 mi podczas okresu usg zrobi膰, niestety nie wiem czemu.
Musze przyzna膰, 偶e tak szybko gada艂a, i wiecznie co艣 przerywa艂o, 偶e nie zrozumialam wszystkiego... M贸wi臋 bardzo dobrze po niemiecku, ale telefonicznie to zawsze wi臋kszy stres jest no i te wszystkie trudne s艂owa nie wiem jak si臋 po polsku nazywaj膮 a co dopiero po niemiecku! Ale powiedzia艂am jej to, ona te偶 wyczu艂a, dlatego powiedzia艂a 偶e mi to napisze na kartce wszystko i jak przyjd臋 w 艣rod臋 to wezm臋 te skierowania i t膮 kartk臋, a tak偶e og贸lne informacje o klinice.
S艂owem nie wspomnia艂a o in vitro czy iui.
Jestem zadowolona. Bardzo szybko i bardzo konkretnie. Pe艂na profeska
Martwi mnie jedna rzecz. W Polsce wykonuje si臋 histeroskopi臋 domaciczn膮. Tutaj b臋d膮 mi pod p臋pkiem i w pacheinie naci臋cie robi膰 i przez pow艂oki brzuszne wchodzi膰. Mia艂a kt贸ra艣 z was tak膮 histeroskopi臋?

rossig

Do艂膮czy艂(a)
5 Kwiecie艅 2019
Post贸w
967
Rozwi膮zania
0
Ale super z tym detektorem. Ja to nie jestem przekonana czy poprawnie to zrobi臋 i czyje pikanie wy艂apie 馃ぃ ale fajnie, fajnie 馃槈

rossig

Do艂膮czy艂(a)
5 Kwiecie艅 2019
Post贸w
967
Rozwi膮zania
0
Hey dziewczyny co tam u was?
Ja mia艂am dzi艣 pierwsza wizyt臋 telefoniczna w klinice.
Fajna babeczka ze mn膮 rozmawia艂a. Bardzo empatyczna i mi艂a.
Powiedzia艂a, 偶e znajdziemy przyczyn臋 poronie艅.
Zleci艂a mi mn贸stwo bada艅:
1. Histeroskpie
2. Bad. Genetyczne
3. Bad. Hematologiczne
4. Bad. na cukrzyc臋
W przysz艂膮 艣rod臋 mam mie膰 pobierana krew na badania hormonalne.
Potem chc膮 mi podczas okresu usg zrobi膰, niestety nie wiem czemu.
Musze przyzna膰, 偶e tak szybko gada艂a, i wiecznie co艣 przerywa艂o, 偶e nie zrozumialam wszystkiego... M贸wi臋 bardzo dobrze po niemiecku, ale telefonicznie to zawsze wi臋kszy stres jest no i te wszystkie trudne s艂owa nie wiem jak si臋 po polsku nazywaj膮 a co dopiero po niemiecku! Ale powiedzia艂am jej to, ona te偶 wyczu艂a, dlatego powiedzia艂a 偶e mi to napisze na kartce wszystko i jak przyjd臋 w 艣rod臋 to wezm臋 te skierowania i t膮 kartk臋, a tak偶e og贸lne informacje o klinice.
S艂owem nie wspomnia艂a o in vitro czy iui.
Jestem zadowolona. Bardzo szybko i bardzo konkretnie. Pe艂na profeska
Martwi mnie jedna rzecz. W Polsce wykonuje si臋 histeroskopi臋 domaciczn膮. Tutaj b臋d膮 mi pod p臋pkiem i w pacheinie naci臋cie robi膰 i przez pow艂oki brzuszne wchodzi膰. Mia艂a kt贸ra艣 z was tak膮 histeroskopi臋?
Fajnie, 偶e tak kompleksowo si臋 Wami zajm膮 鈽 to du偶y krok do przodu. Super 鉂
Przez telefon zawsze jest ci臋偶ko si臋 dogada膰. Brakuje mowy niewerbalnej. Ja m贸wi臋 dobrze po angielsku, ale przez telefon gorzej mi wszystko zrozumie膰 馃う konteks rozmowy zostaje, ale brakuje szczeg贸艂贸w 鈽 wi臋c super, 偶e tak sobie poradzi艂a艣 tym bardziej ze s艂贸wkami medycznymi 馃槝

Magdusia88

Do艂膮czy艂(a)
17 Listopad 2019
Post贸w
472
Rozwi膮zania
0
Fajnie, 偶e tak kompleksowo si臋 Wami zajm膮 to du偶y krok do przodu. Super
Przez telefon zawsze jest ci臋偶ko si臋 dogada膰. Brakuje mowy niewerbalnej. Ja m贸wi臋 dobrze po angielsku, ale przez telefon gorzej mi wszystko zrozumie膰 konteks rozmowy zostaje, ale brakuje szczeg贸艂贸w wi臋c super, 偶e tak sobie poradzi艂a艣 tym bardziej ze s艂贸wkami medycznymi
Dzi臋ki, bardzo mnie pocieszy艂a艣. Ona powiedzia艂a, 偶e b臋dzie obecna w 艣rod臋 na badaniach krwi to mog臋 jej podpyta膰 o co艣 jak b臋d臋 chcia艂a tak偶e nie jest 藕le a Ty jak tam? Nie piszesz, 偶e 藕le, wi臋c pewnie dobrze!

Piernik98

Do艂膮czy艂(a)
29 Luty 2020
Post贸w
2 029
Rozwi膮zania
0
Ale super z tym detektorem. Ja to nie jestem przekonana czy poprawnie to zrobi臋 i czyje pikanie wy艂apie 馃ぃ ale fajnie, fajnie 馃槈
Tego pikania kochana nie da sie pomylic z zadanym innym 馃グ ja szukalam od poniedzialku i nie wiedzialam czy to moje czy nie ale jak dzis znalazlam to od razu bylo slychac kogo 馃ぃ jeszcze sprawdzalam ze swoim pulsem zeby sie upewnic. Wlasnie lapalo mi w tym miejscu pod brzuchem juz ostatnio tetno miedzy 160/170 ale nie bylo nic slychac dzis docisnelam detektor i juz nie dalo sie nie uslyszec 馃槄 nagralam sobie i puszczam caly dzien hahaha馃槀

rossig

Do艂膮czy艂(a)
5 Kwiecie艅 2019
Post贸w
967
Rozwi膮zania
0
Dzi臋ki, bardzo mnie pocieszy艂a艣. Ona powiedzia艂a, 偶e b臋dzie obecna w 艣rod臋 na badaniach krwi to mog臋 jej podpyta膰 o co艣 jak b臋d臋 chcia艂a tak偶e nie jest 藕le a Ty jak tam? Nie piszesz, 偶e 藕le, wi臋c pewnie dobrze!
Wiesz co zaczynam si臋 powoli wy艂膮cza膰 od tego wszystkiego. Objaw贸w ju偶 nie mam 偶adnych. Wszystko ust膮pi艂o. Wiem, 偶e tak si臋 zdarza. Ale jako艣 niespecjalnie sobie radz臋 z emocjami w tym wszystkim.
Z dobrych rzeczy od kiedy mam luteine nie mam kompletnie 偶adnych plamie艅. Lepiej na mnie dzia艂a od dupka. Bo wcze艣niej to ci膮gle co艣, a to troszeczk臋 偶ywej krwi, a to plamienie br膮zowe 3 dni pod rz膮d.

reklama

Magdusia88

Do艂膮czy艂(a)
17 Listopad 2019
Post贸w
472
Rozwi膮zania
0
Wiesz co zaczynam si臋 powoli wy艂膮cza膰 od tego wszystkiego. Objaw贸w ju偶 nie mam 偶adnych. Wszystko ust膮pi艂o. Wiem, 偶e tak si臋 zdarza. Ale jako艣 niespecjalnie sobie radz臋 z emocjami w tym wszystkim.
Z dobrych rzeczy od kiedy mam luteine nie mam kompletnie 偶adnych plamie艅. Lepiej na mnie dzia艂a od dupka. Bo wcze艣niej to ci膮gle co艣, a to troszeczk臋 偶ywej krwi, a to plamienie br膮zowe 3 dni pod rz膮d.
Wiesz, ja si臋 w tej niedawnej ci膮偶y te偶 wy艂膮czy艂am. Nie nastawia艂am si臋 na nic, ale nie przywi膮zywalam do fasolki. I sko艅czy艂o si臋 藕le, ale ja przyjelam to bardzo ch艂odno. Pierwsze poronienie to by艂 szok i histeria niestety... Mo偶e i dobrze ze si臋 tak wy艂膮czasz, ja dzi臋ki temu szybko si臋 pozbiera艂am i dzia艂am dalej, a my艣la艂am sobie w duchu, 偶e jak si臋 oka偶e, 偶e ci膮偶a si臋 jednak utrzyma to b臋dzie przemi艂e zaskoczenie i wielka rado艣膰. Mam nadziej臋 偶e u ciebie oka偶e si臋 jednak pozytywne zaskoczenie narazie wszystko na to wskazuje, ja 3mam kciuki dalej!

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Martxx1 Staraczki 2020 z PCOS Staramy si臋 37
K Poszukuj臋 staraczki z @ kilka dni po owulacji. Staramy si臋 19
aniaslu Og贸rkowe staraczki i mamu艣ki prywatnie Og贸rkowe staraczki i mamu艣ki 9846
L Prolaktyna i progesteron- staraczki Potrzebuj臋 porady 17
Verona26 OG脫RKOWE STARACZKI ZE STAREJ PACZKI Staramy si臋 5009
A Staraczki mieszkaj膮ce w UK ! Staramy si臋 127
PaulinaF Zastrzyki Neoparin Staramy si臋 21
Paulina_1982 Staraczki - I po艂owa 2020 roku Staramy si臋 29523
N P臋cherzyk graffa Staramy si臋 3
A Czy mog臋 by膰 w ci膮偶臋? Staramy si臋 23
Lalalala Prosze o rad臋. Czy mog臋 by膰 w ci膮偶y??? Starania Potrzebuj臋 porady 30
Blaankaa Staraczki - 2 po艂owa 2019 Staramy si臋 12380
Agne91 Metody dodatkowe przy staraniach Staramy si臋 0
R Staraczki z Histori膮 Staramy si臋 261
martini6 Staraczki ze sta偶em ponad rok Staramy si臋 1901
H wykres cyklu staraczki 35+ Staramy si臋 14
1 Staraczki 2018/2019/2020 - Uda艂o si臋! :) Przysz艂e mamy 10729
martini6 Staraczki 鈥瀢eteranki鈥 2019 Staramy si臋 19
G Starania o pierwsze dziecko Staramy si臋 185
A Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynno艣ciow staraczki 2018 Staramy si臋 5696
1 Staraczki 2018-2020! :) Staramy si臋 44916
N Staraczki na 2018 Staramy si臋 28
jadzia715 Tak to my!Staraczki! !:-) Staramy si臋 3218
nafoczka "Staraczki" lista oraz BADANIA Ci膮偶a po poronieniu 9
yesenia Staraczki 35+ Staramy si臋 616
C Staraczki Staramy si臋 1
siwa84 Staraczki z Niemiec 2016/2017 Staramy si臋 31
xBUMx Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem ! Staramy si臋 46278
F Staraczki 2017 ;) zapraszam! Staramy si臋 87968
89Katia "I chcia艂abym i ..... " - grupa odk艂adaj膮cych starania o dziecko. Staramy si臋 1
P Staraczki to dla nas :) Przysz艂e mamy 0
P Staraczki to dla nas :) Staramy si臋 0
B Staraczki o male艅stwo w 2016 Staramy si臋 653
Julka89.89 Staraczki z Hashimoto Staramy si臋 1
A Staraczki na 2016 rok :) Staramy si臋 20211
yesenia Staraczki 30+ Staramy si臋 1082
Ruda Hetera Staraczki na Fb :) Staramy si臋 4
julia0903 Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie Staramy si臋 8180
Ola_456 Staraczki na 2015 - z Kafeterii. Staramy si臋 135
majdaczek14 Staraczki 2015 : ) Staramy si臋 34088
migduch Starania o 1 dziecko po 26 roku 偶ycia- staraczki od listopada 2014 Staramy si臋 11
madziolina_p Staraczki Styczen 2015 Staramy si臋 9709
madziolina_p Staraczki Stycze艅 2014 Staramy si臋 0
Lisica. Staraczki 2014 w ci膮偶y Mamy w臋drowniczki 873
czarna2532 Staraczki i mamy Nowy Jork Przysz艂e mamy 0
iwo:) Staraczki 2014 :) Staramy si臋 34028
mama05 Staraczki na 2011 REAKTYWACJA !!! :) Staramy si臋 1756
Straciatella Staraczki 2013 Staramy si臋 12306
mycha05 Staraczki sierpie艅 2013 :) Staramy si臋 966
E Staraczki lipiec 2013!!! Staramy si臋 1951