reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ananasowe staraczki - dziewczyny z udanych cyklów ... i nie tylko 😁☺️❤️

reklama
Kochane dziewczyny... proszę o radę ...
W środę minął tydzień po owulacji , i tego dnia zauważyłam niewielkie plamienie... kilka takich małych brązowych plamek na wkładce. Wczoraj zaczął mnie kłuć lewy jajnik, zrobiłam wczoraj test z porannego moczu... druga kreseczka ledwie widoczna . Staramy się z mężem o dzidziusia , w maju straciliśmy swoją fasolkę , byłam w 8tc... @ powinna wystąpić w środę ... zrobić jeszcze jeden test czy czekać jeszcze z klika dni???
 
Kochane dziewczyny... proszę o radę ...
W środę minął tydzień po owulacji , i tego dnia zauważyłam niewielkie plamienie... kilka takich małych brązowych plamek na wkładce. Wczoraj zaczął mnie kłuć lewy jajnik, zrobiłam wczoraj test z porannego moczu... druga kreseczka ledwie widoczna . Staramy się z mężem o dzidziusia , w maju straciliśmy swoją fasolkę , byłam w 8tc... @ powinna wystąpić w środę ... zrobić jeszcze jeden test czy czekać jeszcze z klika dni???
Wrzuć zdjęcie testu jeżeli możesz.
 
Hallooo?? Jest tu kto?? 🙄
Dawno nikt tu nie pisał. Jestem spowrotem :D opowiadajcie co u Was? ☺

My się staramy dalej. Obecnie trzeci cykl starań po poronieniu.
Jak zamilkłaś tak forum też umarło 😞 u mnie 29 tydzień już ale niestety od 26 tygodnia leżę i biorę luteinę bo szyjka zmiękła i się zaczeła skracac takze wychodze jedynie pod prysznic i do toalety a reszte ogarnia narzeczony 😊 jak tam u ciebie? Co wkońcu się okazało po poronieniu. Masz teraz jakies zalecenia? Przepraszam ze dopytuje oczywiscie nie musisz odpowiadac ale przezywalam to razem z toba jak sie dowiedzialam 😞😕
 
reklama
Do góry