reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ananasowe staraczki - dziewczyny z udanych cyklów ... i nie tylko 😁☺️❤️

reklama
Mi też, mi też więc również trzymam ! [emoji16][emoji8][emoji110]
Możesz rozwinąć temat??
Dzisiaj 11dpo biel na ciążowym a wczoraj miałam leciutką kreseczke... I wczoraj też robiłam owulacyjny i wyszło mi takie coś..
IMG_20200924_213003.jpeg
 
Możesz rozwinąć temat??
Dzisiaj 11dpo biel na ciążowym a wczoraj miałam leciutką kreseczke... I wczoraj też robiłam owulacyjny i wyszło mi takie coś.. Zobacz załącznik 1180380
U mnie to tak wyglądało. Owulacja była 18dc i potem od 28dc ciemniały. Zrobiłam 29 test ciążowy o czułości 10 i wyszła jasna kreska. ☺️ Dzisiaj ta kreska już 31tc
IMG_20200330_103644.jpg
 
Który cykl starań? Jakieś problemy zdiagnozowane czy na razie na luzaku? [emoji16]

W sensie od kiedy mielismy sex w okolicy owulacji bez zabezpieczenia to 4cs. Ale my niestety nie przytulamy sie regularnie.. wiec u nas spontan.
Bylam u ginka na wizycie po stwierdzeniu przez monitor Clearblue dwoch szczytow, lekarz nie widzial pecherzyka peknietego w 24dc. Dostalam Lamette ale nie bralam w tym cyklu (kryzys egzystencjalny [emoji23] i zwatpienie)
Kilka lat temu lekarz podejrzewal pcos.. jedynie z tego Wszystkiego produkuje duuuzo pecherzykow. Wiec PCO. Mieszkam w UK wiec bardzo zazdroszcze chodzenia i robienia badan na wlasna reke :)
 
reklama
Do góry