reklama

aniołek???

Temat na forum 'Niemowlaki' rozpoczęty przez sandra5, 31 Lipiec 2007.

1. sandra5

sandra5 Zaciekawiona BB

witam....czy są tu jakieś mamy których dzieci są spokojniutkie?moze to głupie ale martwie sie ze moja córeczka jest za spokojna...co prawda je..ładnie przybiera na wadze..ale nie do konca odczuwam ze mam dzidzie...boje sie ze moze cos jest nie w porzadku:(zadko płacze....wtedy kiedy jest głodna....a tak leży sobie w łózeczku lub w foteliku...zaczyna troszke gaworzyc dodam ze ma 2 miesiace..prosze poradzcie cos

2. Agaton

Agaton Gość

dziewczyno Ty sie lepiej ciesz??:tak:
    co chcialabys zeby plkala calymi nocami ?? :confused:
    moja mala akurat tez byla spokojna, spala i jadla i tak w kolko, czsami na mokro i glod zaplakala:tak: i jakos mnie to wcale nie martwilo;-)masz po prostu szczescie:-)

3. reklama
  4. sandra5

sandra5 Zaciekawiona BB

wiem...moze panikuje tylko boje sie ...nie wiem czy to normalne..ciesze sie pewnie...:) boje sie zeby wszystko było w porzadku...

5. kulka79

kulka79 Fanka BB :)

Sandra, moja też taka była:tak:i dalej jest:tak: oby tak dalej..

korzystaj ze spokoju i się nie martw:cool2:

6. 22nata22

22nata22 Zaciekawiona BB

Moja Nadia też spokojniutka:) Swego czasu też tu pisałam z podobnym problemem, ale to bezpodstawne:) Szczęściary z nas po prostu! Jesli Mała się do dobrze rozwija, to nie masz się czym martwic, gdy trochę podrośnie, poczuje np.co to nuda, to na pewno będzie umiała zamanifestowac! :) pozdrawiam!

7. 1985Magda

1985Magda Nadinka moja kruszynka

Moja Nadinka też jest aniołkiem. Moja teściowa twierdzi, że to dzięki temu, że spokojnie przeszłam ciążę:-) Płacze tylkojak jej coś dolega albo jest głodna, nawet na mokrą pieluszkę nie reaguje. Nic się nie martw podrośnie to ci jeszcze pokaże:-D

8. Asiun

Asiun Fanka BB :)

Moja Ingunia też była spokojniutka. W nocy tylko zakwękała na jedzenie i dalej spała. Trochę z nią przeszłam jak miała kolki ale to zrozumiałe bo bolał ją brzuszek.
    A tak w ogóle to jest i była bardzo pogodna i płacze tylko wtedy, kiedy faktycznie ma powód )uderzy się mocno albo ząbki jej dokuczają a marudzi tylko wtedy, kiedy jest chora a i to nie zawsze:tak:.
    Oczywiście teraz już nieraz daje mi popalić jak objawia swój charakterek ale jestem bardzo szczęśliwa, że miałam taki łatwy pod tym względem pierwszy roczek:-)

9. Asiun

Asiun Fanka BB :)

A zauważyłyście, że jak do tej pory wypowiedziały się same matki dziewczynek:-D:-D:-D.
    Poczekaj aż będziesz miała chłopca - zatęsknisz za spokojniutką córeczką:-D:-D:-D

10. reklama
  11. sandra5

sandra5 Zaciekawiona BB

och...ciesze sie bardzo....ze nie jestem sama;) i oczywiscie z powodu coreczki..;);-)jest grzeczniutka po tatusiu bo był podobny jak był mały ponoć:-D a co do dziewczynyek...tez spotkałam sie z tym ze chłopcy podobno dają bardzie w kość:) ale i tak w przyszłosci chciałabym miec syneczka;)

12. tika

tika Mamy styczniowe 2007 Mama Mateuszka

sandra5 - ja i mój mąż byliśmy ponoć baaaaardzo niegrzecznymi dzieciaczkami :cool2::-D;-) i wszyscy byli przekonani, że nasza dzidzia też taka będzie, więc na początku był szok :szok:, bo nasz synek był małym aniołkiem tak jak Twoja córeczka, ale to gdzieś do 3 miesiąca życia.
    Teraz ma 6 miesięcy i zapewniam Cię, że od dłuższego już czasu pokazuje nam swój charakterek :-D i jest niezłym ciekawym całego świata wiercipiętą :happy2::tak:

Poleć forum