reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antosia-27 tydzień 1000 gram

reklama
Dziś był wielki dzień. Antosia miała pierwszą wizytę u dr Łady:) Aparat oralny Antosi w porządku:) ponoć dobrze się zapowiada.
W pakiecie był tez psycholog. No i tu też Antosia wypadła bardzo dobrze. Najśmieszniejsze jest to, że ona jest strasznie grzeczna u lekarzy. bałam się, że będzie płakać przy badaniu buzi, a tu nie...Antosię najbardziej interesowały bransoletki pani doktor oraz rurka stetoskopu:)
 
Olu jakimspecjalistą jest doktor Łada? i kiedy takie badanie buzi sie przeprowadza...pytam bo my jestesmy pod opieką zwykłego pediatry a neonatologa mamy w krakowie ale tam to nie wiem na jakiej zasadzie bedziemy jezdzic o ile bedziemey....tzn powiedzieli nam ze mozemy bywac jesli pediatra sie nas boi:) w srode mamy kontrole oczek to zapytam co neonatologiem.
 
Mel, dr Ł jest neurologopedą (dr to tytuł naukowy). Jest po prostu rewelacyjna. Śmiem twierdzić ze tylko dzięki jej opiece Franio dzis już prawie normalnie je. Gdy sie pierwszy raz u niej znaleźlismy rzygał jak kot, musiał mieć wszystko blenderowana na absolutnie gładka masę (miał wtedy 14 mies.)
 
mamofraniu !dzieki pytam bo nie wiem czy nam ktos na to zwróci uwage ani nie wiem kogo pytac o takie rzeczy....a chce by mały był badany pod kazdym wzgledem.....a gdzie przyjmuje?
 
reklama
Do góry