reklama

ANTYKONCEPCJA: po porodzie, dla karmiących i nie tylko :-)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w styczniu 2008' rozpoczęty przez katarzyna-joanna, 8 Marzec 2008.

1. katarzyna-joanna

katarzyna-joanna styczniowa mama 2008

:-)czesc dziewczyny.chcialam rozpoczac ten temat bo przypuszcamze kilka z was ma ztym problemtak jak ja.przed ciaza stosowalam cilest i niebylorzadnych problemow ,niemialam rzadnych skutkow ubocznch i mialam ten komfort psychizny.teraz po porodzie lekarz mi przepisal cerazette po ktorym dostalam krwotoku.jak sie okazalo moj organizm nietoleruje tego leku i niemoge go juz brac .a niema innego dla karmiacych piersia:szok: ,a wiec zostaly inne metody. ginek powiedzial zebym uzywala patentex oval plus prezerwatywy.co o tym sadzicie? czy ktoras uzywaa patentexu ? wyczytalam na innych forach ze dziewczyny sa niezadowolone/niewiem co mam myslec ,na same prezerwatywy sie niezdecyduje.

2. e-stera

e-stera Fan(ka)

Ja mam tabletki Mercilon.......używam od tygodnia i jak na razie czuję sie oki..zobaczymy jak będzie dalej.
    A tych globulek używaliśmy jak odstawiłam tabletki i trzeba było poczekać z zajściem w ciążę 3 miesiące.Były skuteczne..ale mało przyjemności było........
    Ale teraz na samych gumkach bym se bała...............
    Ale jest jeszcze zastrzyk dal kobiet karmiących:tak:

3. reklama
  4. ewa_adu

ewa_adu Fanka BB :)

Cerazette :-D:tak:

5. ewa_adu

Używałam kiedyś. Kilka lat wstecz. Obrzydliwe pieniące. Ble. A i pewności nigdy nie miałam.

6. Paulinek

Paulinek Styczniowe mamy'08

Mam pytanie, czy wam tez spadlo libido po porodzie?? W ciazy (przed zreszta tez) nienasycona, a teraz ... szkoda gadac. Mam nadzieje ze to tylko zmecznie, albo cerazette

7. dori

dori Fanka BB :)

Ja nie planuję więcej dzieci (2 wystarczy) dlatego wybrałam wkładkę wewnątrzmaciczną na 5 lat. Mam nadzieję, że będzie działała.

8. dziuba127

dziuba127 mama Martysi i Maleństwa

ja planuje drugie dziecko za jakieś 3lata (chyba ze wcześniej się cuś przydarzy...:baffled::szok:), więc teraz będę brać Cezarette, jak na razie razem z mili czekamy w strachu na okres...

9. ewa_adu

A ja dostałam @ wczoraj:szok: Myslałam ze jak sie bierze cerazette to nei będzie tak szybko. No i karmię tylko piersią.

10. reklama
  11. dziuba127

dziuba127 mama Martysi i Maleństwa

a to nie jest tak ze jak sie bierze cerazette to sie nie ma miesiączki?????

12. ewa_adu

dziuba tak właśnie myślałam, ale w ulotce pisze że nieregularne się mogą pojawić :crazy:

Poleć forum