reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antykoncepcja

PAULINA.KRU

Początkująca w BB
Dołączył(a)
9 Sierpień 2019
Postów
18
Witam dziewczyny,
Proszę o brak zlosliwych komentarzy. Nie dawno rozpoczelam współżycie, a gdzie nie wejdę różne informację.
Mianowicie...
Czy jeśli używam z partnerem prezerwatyw, a do wystrysku dochodzi poza pochwą, czy są jakies szanse na zapłodnienie?
Oraz jak wygladają mozliwe sytuacje, kiedy prezerwatywa zawodzi?
I przedewszystkim czy to normalne, że podczas stosunku prezerwatywa zsuwa się o ok.1.5/2cm w dol, nie schodząc z członka ?

Bardzo dziekuję za wszelkie odpowiedzi.
 
reklama
Rozwiązanie
Dziewczyny, a jakie tabletki stosujecie obecnie lub jakie u Was się nie sprawdziły, bo np. obniżały libido bądź powodowały tycie czy inne niefajne rzeczy?

Stosowałam Artilla i libido po nich miałam poniżej 0, do tego ogrom wyprysków.
Teraz biorę Atywia Daily, libido trochę drgnęło, wypryski zniknęły.
Teraz będę prosić ginkę o Belara.
Idź do ginekologa , po tabletki ,bo po co robić coś co Cię paraliżuję a nie daję przyjemność , jak tak dalej pójdzie to włosy Ci wypadną ,i zaczniesz mieć objawy ciąży
 
reklama
hmm najdokładniej na te pytanie na pewno odpowiedziałby ginekolog, ja nie ufam na przykład prezerwatywom i biorę tabletki vines. Według wskaźnika Pearla mają one dużo wyższą skuteczność więc jeśli zależy Ci na tym żeby nie zaliczyć wpadki i masz stałego partnera to idź do gina po tabletki. Z tego co pamiętam prezerwatywa nie powinna się zsuwać, to że nie dochodzi do wytrysku w pochwie nie gwarantuje że nie zajdziesz w ciążę bo jest jeszcze prejakulat, w razie gdybyś podejrzewała że coś z gumką nie tak możesz zastosować awaryjną antykoncepcję i dobrze ją mięć na zapas już w domu kiedy stosujesz tą metodę antykoncepcji a nie dopiero szukać ginekologa który wypisze receptę po "katastrofie"
 
Dziewczyny, a jakie tabletki stosujecie obecnie lub jakie u Was się nie sprawdziły, bo np. obniżały libido bądź powodowały tycie czy inne niefajne rzeczy?

Stosowałam Artilla i libido po nich miałam poniżej 0, do tego ogrom wyprysków.
Teraz biorę Atywia Daily, libido trochę drgnęło, wypryski zniknęły.
Teraz będę prosić ginkę o Belara.
 
Rozwiązanie
Do góry