reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Antykoncepcja

Julcia5536

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny brałyście może tabletki antykoncepcyjne Cerazette podczas karmienia piersią? Miałyście jakieś skutki uboczne? Pytam, ponieważ doktor przepisał mi receptę i zastanawiam się czy wykupić

reklama

Natuś_ka

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny brałyście może tabletki antykoncepcyjne Cerazette podczas karmienia piersią? Miałyście jakieś skutki uboczne? Pytam, ponieważ doktor przepisał mi receptę i zastanawiam się czy wykupić
Bralam dwa lata przy synku, teraz przy corce juz 7 miesiecy, wszystko ok, kazda z nas jest inna i nie wiadomo czy Tobie podpasuja, ale jest to dobry sposob antykoncepcji poki karmisz i zanim sie zdecydujesz np.na wkladke.

nieagatka

Rozwiązania
0
Ja bralam. To sa jednoskladnikowe tabletki, mozesz je brac bez obaw w trakcie karmienia.

Pati28

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
A wracał ktoś po ciąży do Vixpo? brałam je przed i chciałabym wrócić.

mamaelaela

Rozwiązania
5
Brałam 1.5 roku . Skutków ubocznych widocznych nie było, ale przerwałam pół roku temu i już wracać nie zamierzam :)

Martynika88

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Od dłuzszego czasu biorę vibin i chwalę sobie. Nie zapominam o nich, bo bierze się je bez przerwy, okres jak w zegarku i nie tak obfity jak wczesniej.

Do góry