reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antykoncepcja

Hej nam pytanie zaczęłam brać tabletki od pierwszego dnia miesiączki czyli 1.06 trzy pierwsze dni były nie za ciekawe źle się czułam głową mnie bolała i byłamm bez życia potem się unormowało tylko jest problem tego typu ze według kalendarzyka itp miała bym już dni płodne a ja ciągle krawie przed miesiączką miałam dużo stresów i nie ciekawy wgl czas co odbiło się na moim samopoczuciu bardz i nie wiem czy to ciągle krwawienie nie jest przez ten wcześniejszy stres czy organizm nie przyjmuje tych tabletek jeżeli nie przyjmuje to czy wgl działają i jestem chroniona pytam bo nie wiem czy zapisywać się do gin czy poczekać jeszcze do tego krew jest dosyć jasna nie tak jak zawsze podczas miesiączki nie bolało mnie prawie w ogóle od jakiś 2 dni pobolewa mnie podbrzusze i mam czasem skurcze powinnam skończyć miesiączke 7.06
Gdy zaczynasz przygodę z antykoncepcyjnymi tabletkami ,.może właśnie się tak dziać że będziesz plamić dłużej . Osobiście też tak miałam, spokojnie po kilku opakowaniach wszystko się unormuje.
 
reklama
Wszystko będzie dobrze, a co do samopoczucia to niestety jest to jeden z efektów ubocznych. Jeśli tabletka nie została "zwrócona górą" to zapewnia bezpieczeństwo o ile jest stosowana zgodnie z harmonogramem.
 
Dobrze piszesz, chociaż nie wiem czy z tym samopoczuciem to prawda bo ja nie zauważyłam u siebie różnicy, chociaż nie, jest zmiana ale na plus bo krwawienie mam mniejsze i brzuch nie boli podczas okresu. Tyle że ja biorę vines, te niskodawkowe tabletki
 
Do góry