reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Apetyt u niemowlaka

WłoskaK

Początkująca w BB
Dołączył(a)
20 Luty 2019
Postów
21
Hej, mój synek ma 8 miesięcy, jesteśmy na etapie rozszerzania diety. Ostatnimi czasy mam wrażenie, że samo mleko przestało mu wystarczać, bo zje o danej godzinie i ma jeść teoretycznie za 3h, ale po 2h już jest głodny i nie może usnąć na drzemkę. Sama nie wiem jak robić i jak "prawidłowo" karmić malucha, bo nie chce żeby bez przerwy jadł, ale z drugiej strony głodny nie uśnie, a przeciągnąć się go nie da, bo marudzi i popłakuje. Podsumowując, nie wiem jak go karmić, jak w ogóle rozszerzać dietę, w sensie czy ma jeść coś pomiędzy mlekiem jednym, a drugim na początku, a później powoli mu zastępować jedno mleko posiłkiem, czy już teraz to robić? No i kiedy dziecko przestaje jeść co 3h, a zaczyna jakoś inaczej? Proszę pomóżcie! :D
 
reklama
Super, dzięki bardzo dziewczyny za odpowiedź i za rady! Wezmę sobie je do serca i postaram wprowadzić po swojemu w nasze życie. Rozszerzamy dietę stopniowo - wiadomo, na początku było git, próbował i jadł troszkę, ile chciał, ale ostatnio to próbowanie mu nie wystarcza, bo częściej jest głodny i przez to nie może usnąć. Rozumiem to, bo kto mógłby żyć na samym mleku, tracąc tyle energii w ciągu dnia? Teraz po przeczytaniu Waszych komentarzy, wiem co powinnam zmienić. Dziękuję raz jeszcze :*
Ps. Chętnie przygarnę rady/doświadczenia innych mam :)
 
reklama
Do góry