reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Aplikacja flo

K

karolinka1992

Gość
Hej ! Czy ktoś korzysta z aplikacji flo ? Pokazywało mi ze owulacja prawdopodobnie będzie 2 marca i nagle skoczyło ze na 1 czy ktoś wie o co chodzi ? Od kilku dni wychodziło ze będzie ona 2 i dziś nagle się pojawia ze jednak dzisiaj
 
reklama
Może coś zaznaczyłaś i apka policzyła że jednak owu wypadnie w inny dzień np. jak zaznaczysz, że test owulacyjny dzisiaj masz pozytywny to automatycznie zmienia że owulacja będzie jutro.
 
Aplikacja to tylko algorytm. Ona prognozuje prawdopodobieństwo wystąpienia owulacji. Ale nie powie Ci kiedy owulacja będzie. To tylko na monitoringu u ginekologa. Co do zamiany z 2go na 1go pewnie wprowadziła jakiś "objaw", po którym aplikacja stwierdziła, że prawdopodobieństwo wystąpienia owulacji jest większe 1go.
 
U mnie aplikacja gada swoje, paski owulacyjne swoje :D a gdyby to mialobyc moja metoda zabezpieczania sie to jestem w 7 tc 😂 🤭 Moze jakas aktualizacja po polaczeniu z internetem i dopiero teraz wyliczylo Ci podlug ostatniego cyklu lub sredniej ostatnich cyklow.
 
reklama
Do góry