reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Aplikacja luteiny, help.

Hana89

Fanka BB :)
Dołączył(a)
12 Wrzesień 2019
Postów
571
Cześć dziewczyny, powiedzcie proszę jak najlepiej aplikować luteinę dopochwowo? Przerzuciłam się z aplikatora na palec, ponieważ aplikator mi podrażnił bardzo szyjkę. I teraz mam wrażenie ze dużo mi wylatuje, ze wsadzam to za płytko. Zwariować mozna. Dajcie jakaś rade jak to najlepiej zrobić? Pozdrawiam.
 
reklama
Rozwiązanie
Odstawiłam aplikator bo na dłuższa metę podrażnia. Najlepiej paluchami w pozycji leżącej :D Mi tez gin powiedział zeby się nie przyjmować bo zawsze coś tam wyleci
A w jakiej pozycji aplikujesz??
Ja aplikuje tym aplikatorem ale... Jak robiłam to kucajac albo pochylajac się do przodu to też czułam podrażnienie a teraz aplikuje leżąc i jest 100%lepiej. :)
 
A w jakiej pozycji aplikujesz??
Ja aplikuje tym aplikatorem ale... Jak robiłam to kucajac albo pochylajac się do przodu to też czułam podrażnienie a teraz aplikuje leżąc i jest 100%lepiej. :)
Zawsze aplikowalam leżąc, aż pewnego dnia wyjęłam go we krwi... nie wiem już sama jak lepiej i czym lepiej. Boje się znów go używać żeby sobie tam nic nie uszkadzać.
 
Ja aplikowałam palcem w takiej pozycji jak koleżanka wyżej pisała, z kolanem ugiętym na stojąco. To normalne, że wylatuje trochę rozpuszczonej luteiny. U mnie też tak było a lekarz mówił, że tak ma być to co się wchłania to już się zdąży wchłonąć.
 
reklama
reklama
Do góry