reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Archiwum

Wybieramy moderatora Mam będących w domu

  • Dowikla

    Głosów: 5 19,2%
  • Medeuska

    Głosów: 13 50,0%
  • Justa_82

    Głosów: 8 30,8%

  • Wszystkich głosujących
    26
  • Ankieta zamknięta .
reklama
U nas tez co dzien, to cos nowego:tak: Maly baraszkuje juz jak nie wiem co, przekreca sie bez przerwy z pleckow na brzuszek, z brzuszka na plecki na razie ze trzy razy mu sie udalo. Caly czas smieje sie w glos i nadaje jak mala katarynka:-D Nauczyl sie wymawiac literki b, p. Juz kilka razy powiedzial mama, baba, nana. Kreci juz glowka na nie, a jak to pociesznie wyglada. Najfajniejsze jest to, ze wlacza sobie z pilota swoja karuzele nad lozeczkiem:tak:.
Super te nasze dzieciaczki, oby dalej sie tak dobrze rozwijaly:tak:
 
No nasze dzieciaczki sa przekochane :-)
a tak z ostatniej chwili to Lena wyczila jak wlaczam grill w piekarniku (to tylko jeden przycisk) i teraz biega do kuchni i wlacza... Majstruje tez przy pokretlach z gazem ale jeszcze nie zapalila, ale to chyba kwestia czasu...
Boziu jak te dzieciaki szybko sie ucza!!!
 
Dzis dalam mojemu aniolkowi chodzik-jezdzik na trawe i jak sie zlapala tak z nim chodzila wzdluz i wszerz ogrodka i to prawie z godzine a pozniej biorac ja za rece chodzila tez trzymana a jest to sukces bo do tej pory nie lubila jak ktos bierze ja za rece i probowal z nia chodzic tylko odrazu siadala.Mysle ze jest to kolejny krok do samodzielnego chodzenia...
Wszystkim dzieciaczkom gratulacje !!!!
 
Pycha Super dzielna dziewczyna!!! :-) :-) :-) Ciekawe kiedy ja bede mogla sie pochwalic jak moja bedzie chodzic?:-D
a nie mowie juz o nocniku........:-D :-D :-D
 
Pycha super :-) rany jak Maja szybko rośnie :szok::happy:

A ja się moge pochwalić że Noeś od dwuch dni trzyma sobie sam butelke jak pije :-) nawet mi wyrywa ,sam chce
I nie pijemy juz ze smoka :-) ( tylko kaszke na noc)
Picie tylko z niekapka

Slic\znie juz chodzi przy meblach i tempo raczkowania zmieniło sie znacznie, teraz już na chwile nie moge sie odwrócić :-D

No i dziś przespał praktycznie całą noc
Obudził się tylko na kaszke i do rańca bez marudków
A co najważniejsze w swoim łózeczku a nie z mamą

No dobra koniec tego przechwalania :laugh2::-p
 
Mija to dobry czas żeby nauczyć w łożeczku spac i zasypiac, potem bedziesz miała łatwiej :-).
Maluszki super sie rozwijają.

Krystian nocniczka nie uważa, czasami posiedzi troszkę na dorosłym wc (oczywiście z nakładką), ale bez większych rezultatów jak na razie. Jak zrobi ee (kupkę) to biegnie do łazienki żeby go umyć.

Pycha malutka jeszcze tak słodko trzyma rączki w górze przy chodzeniu
:cool2:.
Mój urwis się ostatnio tancerz zrobił, z obkrętami szaleje. Chodzi już ładnie po schodach i zaczyna po nas powtarzać niektóre wyrazy, czasami mu się uda czysto. Mówi też sporo w swoim języku i ma własne nazwy na niektóre rzeczy do tego trochę gestów i idzie sie z nim dogadać :cool2:.
Przynajmniej ja i mąż nie mamy juz większych problemów, ciocia jeszcze do końca nie wszystko rozumie.

Pokazuje w książeczkach gdzie są różne przedmioty, zwięrzęta, jak na obrazku śpi kotek to pokazuje cicho (przytyka paluszek do ust) mówi siii (śpi) i my mamy też być cicho bo przecież śpi. I za nic śpiącego kotka (lub człowieka) na obrazku nie dotknie bo przecież mógłby obudzić :eek: :laugh2:.
 
reklama
No właśnie ,szczególnie ze wydaje mi sie że Noeś sie budzi tak często gdy ze mna spi :eek:
Czasami jest tak że jak spi sam w moim łózku nie rozbudza sie wystarczy że przyjde i położe sie obok niego zaczyna sie wiercić
No i ja się męcze z nim,na kazdy szmer się przebudzam
Rany jak dobrze mi sie spało już nie pamietam kiedy przespałam całanoc :-)
 
Do góry