reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Archiwum

Wybieramy moderatora Mam będących w domu

  • Dowikla

    Głosów: 5 19,2%
  • Medeuska

    Głosów: 13 50,0%
  • Justa_82

    Głosów: 8 30,8%

  • Wszystkich głosujących
    26
  • Ankieta zamknięta .
U nas nic nowego praktycznie.Jeszcze nie chodzi samo moje dziecko ale przyznam ze nie moge sie doczekac na te chwile.Slow tez duzo zrozumialych nie mowi tylko mama,tata,cycy,idziś(co oznacza-widzisz?) am am,pokazuje jak szczeka piesek i jak robi krowka
 
reklama
No to pięknie Iwonka:-)
A z mojej się zrobiło wybij okno po tatusiu:sick:nie daję rady, non stop chce byc w ruchu, staje-siada,najchętniej by tylko chodziła za rączki a najlepiej biegała..Sama jeszcze nie chodzi, trochę postoi, zrobi parę kroczków, bawi ją chodzenie od jednej osoby do drugiej.Ale przez cały dzień jestem praktycznie z nią sama i nie mam sił, to ponoć najgorszy wiek??no i też to zależy od temperamentu..są dzieci co nie wysiedzą tak jak ona a i takie co potrafią się długo bawić siedząc na pupie..Rozglądam się za nianią..
 
iwonko2006 jak na roczek to mówi wystarczająco a z chodzeniem ma czas do 1,5 roku.
 
skakanka to nie jest najgorszy wiek, zobaczysz co bedzie jak śmiało ruszy :szok: :szok: :szok: i nauczy się wdrapywać na przedmioty i biegać z prędkościa światła :-D :-D :-D . To jest dopiero kosmos, kiedy trzeba sie nieźle natrudzić żeby dogonić własne dziecko :cool2:.
A tak poważnie to wg mnie każdy wiek dziecka jest cudowny bo każdy niesie coś nowego, a bunt dwulatka to dopiero horror, u nas sie właśnie zaczyna ....
 
iwonka2006 i tak sporo mowi!!!!

Moja Lena nie bardzo kwapi sie do mowienia, ciagle pokazuje palcem... Wszystko rozumie, wykonuje polecenia typu "przynies, podaj, siadaj, wstan" osatnio nauczyla sie tez "wyrzuc cos do smieci" przede wszystkim wyrzuca swojego pampersa :-D ale moja mama mowi ze ja pozno zaczelam mowic wiec sie nie martwie... Za to szybko zaczela chodzic. Teraz gania juz sama po domu i caly swiat (w obrebie mieszkania) jest jej. Trzymana za reke wchodzi po schodach, wskakuje na meble, kanapy itd.

Mysle ze kazde dziecko rowija sie w swoim tempie...
Faktycznie kazdy etap ma swoje uroki :tak: choc moja LEnka chyba juz zaczela etap buntu dwulatka a jesli to jeszcze nie to, to az strach sie bac co bedzie za rok....
Ja nie moge sie doczekac jak nauczy sie malowac (i zeby to jeszcze lubila) tak abym mogla dac jej kartke i kredki i zeby cos 15 minut posiedziala spokojnie. Na razie gania z predkoscia swiatka wszedzie oczywiscie gdzie nie wolno.... Dobrze ze lubi tanczyc to czasem wlacze muze to sie zatrzyma :laugh2:
 
secasia U mojej corki tez juz zaczynaja sie pokazywac 'rogi' Juz kilka razy zrobila mi sceny np. w sklepie bo chciala tam raczkowac a ja jej nie dalam to ona zaczela sie rzucac jak to robia dzieci gdy czegos chca a nie mowie juz jak krzyczy jesli cos jej nie pasuje i potrafi mnie jeszcze ugryzc......
 
s5001838resizerp0.jpg

s5001839resizerc8.jpg

s5001842resizekd2.jpg

s5001843resizeqn0.jpg

s5001786resizerk8.jpg

wspinam sie na mame:
s5001848resizewh9.jpg

tak sobie chodze:
s5001850resizeuz4.jpg

s5001857resizebq6.jpg

s5001859resizehv4.jpg

s5001860resizebl3.jpg

a tak siedze:
s5001856resizexw8.jpg

s5001858resizeis9.jpg


s5001866resizevo4.jpg


ogolnie juz od 3 tyg sama siada (ale od boku nie umie z lezenia i non stop na wszystkim sie podciaga i stoi - od 2 tyg)
 
Wow, to silna ta twoja coreczka!!! Tylko pogratulowac! Ale i kruszynka z niej, wiec latwiej jej usiasc i sie podciagnac:tak: . Nasz to duuzy chlop,wiec pewnie jeszcze troszke poczekamy na takie wyczyny:tak:
 
reklama
Lilith a jestes pewna że ona ma tylko 5 miesięcy :confused: :szok:

Jestem w szoku,jaka ona do wszystkiego szybka jest:szok: :szok:

GRATULACJE OGROMNIASTE:tak: :-D
 
Do góry