reklama

Arystokratyczny wózek

Temat na forum 'Plotki wózkowo - koleżeńskie' rozpoczęty przez motomama, 10 Wrzesień 2011.

1. motomama

motomama Zaciekawiona BB

2. izka_izka

izka_izka Zaciekawiona BB

mi się bardzo podobają retro-wozy :)
    ale niestety, jak za takie pieniądze trochę mało funkcji. za 5-7 tyś to dopiero można mieć super mega wypasiony "normalny" zestawik :)

3. reklama
  4. beata26

beata26 szczęśliwa mamusia :)

osobiście mi się nie podobają i w życiu bym takiego nie kupiła, do tego ta waga. Ja wnoszę wózek do piwnicy lub domu, II p, więc sobie tego nie wyobrażam. I ta cena z kosmosu. Wolę swój za 1200 :)

5. karola79

karola79 super mama ;)))

Dramat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

6. Tygrysek1985

Tygrysek1985 Fanka BB :)

mi sie nie podoba dla mnie masakra czula bym sie jak ufoludek moze w wiekszych miastach jest to bardziej popularne, ja jestem fanka x landera

7. nissanka

nissanka Fanka BB :)

uwielbiam wózki retro. Chciałam taki wózek kupić na co mój mąż odpowiedział szczyt bezguścia, wstydziłby się wyjść na spacer. Drugie dziecko będzie się woziło takim bądź innym cudem.

8. karolina1978

karolina1978 Gość

Super!Mi sie bardzo podoba ,tylko wiadomo ze u nas na betonowym osiedlu wzbudzal by sensacje.

9. umi2

umi2 Fanka BB :)

nie sie podoba, ale tak tylko do zdjęc i jak sie ma zamek i wielki ogród. po sklepach nie chciałabym sie z nim uganiać. No i ten czarny kojarzy mi sie troche z trumną a nie wózkiem. Wybaczcie za skojarzenie, nie chce nikogo urazić. A cena cóz... masakra...

10. reklama
  11. Sosnowiczanka

Sosnowiczanka Mamusia Alanka :)

Ja tez bym takiego wozka nie chciala nawet za darmo...

12. szóstkowa mama

szóstkowa mama Fanka BB :)

Brzydki jest ten wózek jak kupa!!!Poza tym dziecko ma być wożone w wózku,nie w czołgu!!!Nie każda mama jest strong woman:szok:

Poleć forum