reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Arystokratyczny wózek

mi sie bardzo te wozki podobaja:)tylko cena przerazajaca jak dla mnie zaluje,ze wozek po mnie poszedl na pozyczenie i juz go nie odzyskalismy bo go zniszczono:/
 
reklama
Mi się bardzo podoba.
Ale jest mało funkcjonalny, ciężki i jak go do samochodu załadować?
Poza tym wychodząc trzeba być elegancko ubranym żeby pasować :D
Ostatnio w Arkadii widziałam parkę z takim wózkiem.....wzbudzali sensację :)
 
No cóż, nie jestem z królewskiej rodziny, ani nie jestem gwiazdą rocka :( wózek jest masakrycznie drogi i nie wiem jakie udogodnienie musiałby mieć w sobie żeby był wart tych pieniędzy. Wygląd to nie wszystko liczy się funkcjonalność. Osobiście nigdy bym takiego wózka nie kupiła. Jak bym miała brać klasyka to polskiego navingtona który kosztuje 1/3 tej ceny, a tez można sobie koła duże na szprychach zamówić. Przynajmniej nie trzeba dawać samochodu pod zastaw :p
 
Co myślicie o takich wózkach jak w tytule.
Mi osobiście bardzo się podobają w niektórych sklepach widziałam przecudowne !
Miałam nawet moment w którym widziałam kobietkę na ulicy z przepięknym wózkiem w stylu retro i najchętniej bym jej wtedy ten wózek podwędziła :p
Teraz już mi się odwidziały,ale co wy o nich myślicie? Wypowiedzcie się.
Pozdrawiam!!
 
Mnie takie wózki nie urzekają, wole coś nowocześniejszego :) ale jeśli komuś się podobają, to czemu nie, chociaż mi by było szkoda pieniędzy, bo ceny są zawrotne.
 
Ja też wole coś bardziej nowoczesnego :)
I lubię wielofunkcyjność.
Patrzyłaś na wózki z firmy gesslein. ?
Wizualnie przyciągają, są wielofunkcyjne, bardzo trwałe:):tak:
 
reklama
Do góry