reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózek z eko skóry...

Annasarna Też mi się ten Anex podobał. Ja jeszcze myślę, a raczej bije się z myślami.Zastanowila mnie jedna rzecz w sklepie...mówię do sprzedawcy..."Ok..gondola mi się nie zdarzy rozleciec,bo mało się jej używa,ale ręczy mi Pan za spacerowke? Ostatniej używałam do 4,5rz...". A on do mnie "No,wie Pani,raczej 99% rodziców kupuje potem takie oo spacerówki (wskazał reka) ". Ja mowie- " Tylko ze ja nie chce kupić wózka o samą gondole,tylko chce żeby mi spacerowka też posluzyla"
A On mowi -" no to Pani jest w tych 1% które nie chcą kupować spacerówki,a z tym może być roznie". No i zglupialam.Ewidentnie nie wiedzą jaką trwałość ma spacerowka.
 
reklama
Też słyszałam, że dużo ludzi kupuje później lekkie spacerówki ale to chyba dla wygody jak na wakacje wyjeżdżają. Nie ma w nich praktycznie amortyzacji takiej jak w Anexie. Ludzie po prostu rezygnują z komfortu jazdy kosztem wygody pakowania. W Anexie spacerówka jest raczej duża.
 
Też słyszałam, że dużo ludzi kupuje później lekkie spacerówki ale to chyba dla wygody jak na wakacje wyjeżdżają. Nie ma w nich praktycznie amortyzacji takiej jak w Anexie. Ludzie po prostu rezygnują z komfortu jazdy kosztem wygody pakowania. W Anexie spacerówka jest raczej duża.
A ja jestem z tych dziwnych chyba bo nie trawię tych mini spaceroweczek:) wiszą temu dziecku te nogi tak bez sensu, ani to fajne ani nic. Pozginane to dziecko. Ja lubię porządne spacerówki. Miałam xlandera xv bardzo chwalilam sobie. A teraz chciałabym żeby spacerowka z zestawu 2w1 była fajna i porządna no i nie popekala:)
 
Też mi się wudaje ,że w małej parasolce dziecko nie ma takiego komfortu z jazdy jak w wózku z porządną amortyzacją. Mam nadzieję, że Anexa będę użytkowała do końca bo spacerówka spora. Parasolka może najtańsza typowo na wyjaz wakacyjny albo do samolotu.
 
Właśnie chciałabym aby nasze życzenia co do trwałości spacerówki się sprawdziły :) I np po 1,5r żeby ta skórka nie zaczęła pękać. Mało jest opini na necie bo to taka trochę nowość. Głównie ochy i achy są co do gondoli. Ja bym chciała taką opinię znajsc np po 2latach używania spacerówki;)
 
Myślę, że z tą ekoskórą nie będzie problemu i same napiszemy pozytywne opinie:) ważne ,że na razie ładne i praktyczne. Jak coś w Anexie jest na szczęście 2 lata gwarancji:)
 
stoje przed wyborem wózek i raczej to będzie eko skóra sprzedawca poinformował mnie że eko skóre należy zaimpregnować na lato i zimę nawet zwykła chusteczką nawilżającą aby od temperatur skóra nie pękała. Bardzo podoba mi się anex cross i chyba na niego się zdecyduje a one jest z eco
 
Mam xlandera x- move i tam ta rączka z eko skóry to fajne rozwiązanie, ale nie to jest w wózku najważniejsze, akurat ten mój ma aluminiową lekką ramę, bardzo łatwą do składania i rozkładania, bez problemu mieści się w bagażniku, kolejny atut to duża budka w spacerówce, chroni przed wiatrem ale też przed słońcem i upałem w lato
 
reklama
Z tą skórą ekologiczną trzeba uważać i mocno o nią dbać (tak jak pisała Marlena, trzeba ją impregnować, aby zapobiegać pęknięciom). Inaczej się po prostu "rozlezie" i będzie wyglądało tandetnie.
 
Do góry