reklama

wózek z eko skóry...

Temat na forum 'Plotki wózkowo - koleżeńskie' rozpoczęty przez nikusiek, 18 Maj 2016.

1. nikusiek

nikusiek Zaciekawiona BB

Kochane może któraś z Was miała albo ma wózek z eko skóry... Jak Wasze opinie na jego temat... Napewno łatwo się go czyści, ale czy pęka w lecie, zimie, łuszczyczy się? Nie jest maluszkowi za ciepło pod taką budką? Pomóżcie, doradzcie...Dzia
    Edit: tak sobie jeszcze myślę -kolor się nie zmieni, nie odbarwi się...

Ostatnia edycja: 18 Maj 2016
  2. Aria1010

Aria1010 Moderatorka Członek załogi

O ja również chętnie poznam opinie bo też się nad takim zastanawiam

3. reklama
  4. Mamusinka11

Mamusinka11 Zaciekawiona BB

ja już wybrałam taki wózek jutro jade po niego, także niebawem powiem wam jak się spisuje

5. Mamusinka11

wybrałam wózek ROAN BASS ECO LEATHER

6. Airfix

Airfix Fanka BB :)

I ja będę chciała ten model kupić za parę miesięcy :) Mam nadzieję ze podzielisz się opinią z użytkowania :)

7. Mamusinka11

napewno napisze o wózku

8. Airfix

Mamusinka A który kolor wybralas? Mi się szalenie podoba biala gondola, biały stelaż z rudą rączka. .zakochana jestem. Ale o ile widzę oczami wyobraźni biała gondole w użytkowaniu tak sen mi spędza spacerowka
    Mam zamiar do producenta napisać czy do końca roku przewiduje jakieś bardziej żywe kolory :)

9. Mamusinka11

ja wybrałam kolor coconut, spód gondoli carbon white, grafitową rączkę. A co do spacerówki to tez w kolorze coconut, ale zastanawiam sie czy nie będzie jeszcze szło zamówic do spacerówki budki w innym kolorze

10. reklama
  11. Airfix

Mamusinka Czyli kolorek masz ten który mi się tak podoba bardzo jestem wręcz zakochana w nim. Ja myślałam żeby może kolor spacerówki inny wziąść, któryś z tych ciemniejszych ale żaden nie przemawia do mnie. Coconut jest piękny :) no ciekawa jestem bardzo spacerówki jak będzie z czystością się sprawdzała.

12. annasarna

annasarna Zaciekawiona BB

Wita, ja też miałam ten sam problem, ale zaryzykowałam bo mi się wózek bardzo spodobał. I powiem Ci, że z ekoskórką nic się nie dzieje, mało tego czyści się sporo łatwiej niż materiał. Ja akurat wybrałam Anexa Sporta kolor biały z granatem. Jestem zadowolona:)

Poleć forum