reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózek z eko skóry...

nikusiek

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
7 Styczeń 2016
Postów
46
Kochane może któraś z Was miała albo ma wózek z eko skóry... Jak Wasze opinie na jego temat... Napewno łatwo się go czyści, ale czy pęka w lecie, zimie, łuszczyczy się? Nie jest maluszkowi za ciepło pod taką budką? Pomóżcie, doradzcie...Dzia
Edit: tak sobie jeszcze myślę -kolor się nie zmieni, nie odbarwi się...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mamusinka A który kolor wybralas? Mi się szalenie podoba biala gondola, biały stelaż z rudą rączka. .zakochana jestem. Ale o ile widzę oczami wyobraźni biała gondole w użytkowaniu tak sen mi spędza spacerowka
Mam zamiar do producenta napisać czy do końca roku przewiduje jakieś bardziej żywe kolory :)
 
ja wybrałam kolor coconut, spód gondoli carbon white, grafitową rączkę. A co do spacerówki to tez w kolorze coconut, ale zastanawiam sie czy nie będzie jeszcze szło zamówic do spacerówki budki w innym kolorze
 
Mamusinka Czyli kolorek masz ten który mi się tak podoba bardzo [emoji7] jestem wręcz zakochana w nim. Ja myślałam żeby może kolor spacerówki inny wziąść, któryś z tych ciemniejszych ale żaden nie przemawia do mnie. Coconut jest piękny :) no ciekawa jestem bardzo spacerówki jak będzie z czystością się sprawdzała.
 
reklama
Wita, ja też miałam ten sam problem, ale zaryzykowałam bo mi się wózek bardzo spodobał. I powiem Ci, że z ekoskórką nic się nie dzieje, mało tego czyści się sporo łatwiej niż materiał. Ja akurat wybrałam Anexa Sporta kolor biały z granatem. Jestem zadowolona:)
 
Do góry