reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Asthenozoosperimia a zajście w ciaze

Lilka2304

Fanka BB :)
Dołączył(a)
9 Czerwiec 2019
Postów
820
Hej kochane czy którejs z was mężczyzna zmagał się z tym a jednak się udało zajść w jakim czasie i przy jakich procentach sprawnych plemnikach mój ma 3 %
 
reklama
A po jakim czasie wam udo się?
W pierwszą ciążę zaszła w 3 cyklu przy czym dostał jakieś sterydy na poprawę nasienia. Kuracja miała trwać 3 miesiące A po 2-3tyg okazało się że jestem w ciąży. W drugą ciąża zaszłam w 2 cyklu bez wspomagaczy.. Za każdym razem mąż brał selen i cynk 2 miesiąca przed staraniami. A teraz za drugim razem ja dodatkowo 3 miesiące wczesniej prenatal uno.
 
A ten prenetal bralas za zleceniem gin czy sama
W pierwszą ciążę zaszła w 3 cyklu przy czym dostał jakieś sterydy na poprawę nasienia. Kuracja miała trwać 3 miesiące A po 2-3tyg okazało się że jestem w ciąży. W drugą ciąża zaszłam w 2 cyklu bez wspomagaczy.. Za każdym razem mąż brał selen i cynk 2 miesiąca przed staraniami. A teraz za drugim razem ja dodatkowo 3 miesiące wczesniej prenatal uno.
 
reklama
reklama
Do góry