reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ataki kamieni żółciowych w ciąży. Co moge jesc ??

pchelka10.05

Zadomowiona(y)
Dołączył(a)
19 Wrzesień 2006
Postów
1 035
Miasto
grudziądz
Witam jestem obecnie w 16 tygodniu ciąży
od 5 tygodnia ciąży pojawiły sie ataki kamieni żółciowych które początkowo lekarze przepisywali nerwom !
w 9 tygodniu ciąży usg brzucha ujawnilo przyczynę bólów " 2 kamienie po 0,40mm w woreczku żółciowym"
zaczęłam ostrą dietę tzn jem tylko sprawdzone produkty innych sie boje aby atak sie znowu nie pojawił
moje jedzenie jest bardzo skromne
rano ok 9
płatki kukurydziane bezglutenowe z mlekiem 1,5%
ok 11
chałka
ok 14 obiad
ziemniaki , pierś na parze i buraczki ( lub sałata z jogurtem naturalnym bądź pomidory z puszki z jogurtem naturalnym traktuje jako sos )
ok 16
kilka winogron ,
( banan i jabłka bardzo mnie wzdymaja )
ok 18 kolacja
chlebek pszenny z drzemem truskawkowym

jak widać szału nie ma
obecnie jestem od miesiąca bez atakow kamieni
od 5 tygodnia ciąży do teraz czyli 16 tydzień schudłam prawie 7 kg

sen z powiek spędzają mi święta bo co ja mam zjeść aby nie dostać ataku i tym samym nie zagrozic dziecku (((

moze wiecie co można jeszcze jeść przy atakach kamieni w woreczku żółciowym ???
 
reklama
Wydaje mi się, że warto byłoby pójść do sensownego dietetyka i ułożyć dietę pod siebie. Nie chodzi tylko o święta, ale przede wszystkim o zbilansowane posiłki.
 
Do góry