reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Baaaaaaardzo ważne-czy to ciąża????

Ewelka20

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Październik 2013
Postów
248
Cześć dziewczyny.Słuchajcie wczoraj robiłam test ciążowy i wyszedł pozytywny.Byłam u ginekologa.i powiedziała babka,że to jest za wcześnie by stwierdzić bo byłaby to ciąża 2 tygodniowa.Hmm i jest problem,bo zrobił mi się mały torbiel na jajniku(powiedziała,że przy okresie jest to norma i po nim zniknie),więc przez to mógł mi wyjść test pozytywny(przez torbiel-jest malutki)...Powiedziała,że mam opuchniętą macicę,ale wygląda to jak na wczesną ciążę i równie dobrze okres...Pytała nawet czy pasek na teście był bardzo wyraźny?(naprawdę intensywność paska ma znaczenie?)...I teraz strasznie się denerwuję,bo już sama nie wiem.W kwietniu poroniłam i teraz wreszcie udało się nam,a tu okazuje,się,że wcale pewności nie ma.A przecież na teście pisze,że wykrywa ciążę już po 6 dniach...

Ahh jak robiła mi usg dzisiaj to pokazała mi,że pęcherzyk nie jest pełny(małe "kółeczko),lecz wyglądało tak,że było pół okrągłe a na dole jakby odwrócona litera w....Mam nadzieję,że opisałam to dość łatwo...
 
reklama
Załóż jeszcze kilka razy ten sam wątek, bo 4 to zdecydowanie za mało.



W odpowiedzi na pytanie - o ciąży dowiedziałam się równo w 4tc, na pierwsze USG poszłam w 5tc i też mi ginka powiedziała, że nie ma ciąży, za to jest torbiel.
No i ta "torbiel" lada moment się urodzi.



Polecam iść na betę.
 
Do góry