reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania, normy - nasze watpliwości i pytania

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
ja nie mam podanej konkretnej liczby - jest tylko napisane że pojedyncze :tak: i tak jest zawsze przy badaniu moczu i przy tym posiewie tez tak jest zaznaczone.
 
...u mnie wyniki w normie - mniej więcej - hematokryt i hemoglobina minimalnie poniżej normy, ale i tak podniosły się od ostatniego pobierania krwi i sporej dawce żelaza. W sobotę wizyta i zobaczymy co powie dr.
 
Hej dziewczyny ja mam takie pytanie mialam robiony posiew moczu i wyszlo mi tak proba rozcienczeniowa ujemna w 1 ml moczu 10 000 drobnoustrojow. no to jak mam te bakterie czy nie?
 
ja dopiero dzisiaj miałam robiony posiew (z racjo mojego późniejszego terminu) ale nawet dwa mi lekarka zrobiła, tylko nie pamiętam na co:zawstydzona/y:...
 
ja miałam robiony w listopadzie i był ok wiec stwierdził ze juz nie ma potrzeby ale ja bedac z Julą na wymazie z nosa poprosiłam pania o zestaw do wymazu i zrobie sobie sama w niedziele a w poniedziałek tata mi zawiezie do laboratorium i po swietach bede miec wynik.. Nigdzie nie byłam wiec publiczne toalety odpadaja licze zatem ze wszystko bedzie ok

co do grupy krwi to mam wynik z poprzedniej ciazy - mnie nie zmienił sie od urodzenia...;-)
Któras pisala ze nie miała grupy ustalanej - to badanie jest płatne wiec niezaleznie czy lekarz zleci czy nie i tak płacisz - proponuje jednak je zrobic zawsze bezpieczniej w razie czego...

innym niezbednym badaniem jest HBS - w przypadku wyniku dodatniego dziecko natychmiast po urodzeniu dostaje specjalny zastrzyk
 
reklama
U mnie posiew z pochwy ok, a z odbytu nie, (jakaś bakteria buszuje) mam pokazać wynik przy porodzie i prawdopodobnie dostanę antybiotyk i dzidzia też.
Troche się nadenerwowałam, ale lepiej wiedzieć niż nie.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry