reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania Ogl w szpitalu.

Dołączył(a)
16 Październik 2019
Postów
14
Witam mam pytanie odnośnie szpitali w Poznaniu..
Natomiast jutro 16.03 mam wizytę u Ginekologa w pobiedziskach (mieszkam tu) obecnie jestem w 28tc 2tygodnie temu na wizycie zapowiedział mi że wypisze mi skierowanie na badania ogólne do szpitala w Poznaniu bo nie ma aż tak dobrego sprzętu teraz gdy ten wirus bardziej się rozprzestrzenia zastanawiam się czy jakikolwiek szpital mnie przyjmie...
A też się obawiam żeby mnie nie dopadł...
Proszę o jakąś podpowiedź bo się trochę denerwuje tym mysleniem...
 
reklama
Też byłam zaskoczona tym że chce mnie tylko na to wysłać [emoji849] Badania połówkowego jeszcze nie miałam , ale z tego co on mówił to że mnie wyśle na dokładniejsze do szpitala , ale właśnie jak jutro pójdę i wypisze mi te skierowanie to się go dokładniej zapytam czy oprócz tego jeszcze coś będzie to zadzwonię i się dowiem żeby nie jeździć i czasu nie marnować lub żeby się nie zarazić tym cholerstwem.

Jak mogłaś nie mieć badania połówkowego skoro jesteś w 28 tygodniu?! Kobieto, co ty piszesz. Do najlepiej 22 tygodnia ciąży powinnaś być po badaniu połówkowym, (w skrajnych przypadkach 26), a jeśli Twój lekarz prowadzący to olał to może czas zmienić lekarza?
Mam nadzieję, że tylko się pomyliłaś i że lekarz wykonał Ci to badanie...
 
reklama
Witam mam pytanie odnośnie szpitali w Poznaniu..
Natomiast jutro 16.03 mam wizytę u Ginekologa w pobiedziskach (mieszkam tu) obecnie jestem w 28tc 2tygodnie temu na wizycie zapowiedział mi że wypisze mi skierowanie na badania ogólne do szpitala w Poznaniu bo nie ma aż tak dobrego sprzętu teraz gdy ten wirus bardziej się rozprzestrzenia zastanawiam się czy jakikolwiek szpital mnie przyjmie...
A też się obawiam żeby mnie nie dopadł...
Proszę o jakąś podpowiedź bo się trochę denerwuje tym mysleniem...
I jak tam na Polnej? Jyz po badaniu?
 
Do góry