reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania przed planowanym cc

hoski

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
11 Kwiecień 2023
Postów
40
Witam jestem w 35 tygodniu ciąży dziś dostałam skierowanie na badania które powinnam wykonać przed cesarką ,dokładniej:

- [x] WR
- [ ] HbsAg
- [ ] Gbs
- [x] OGTT
- [ ] układ krzepnięcia aptt (ten wynik z 2-3 dni )
- [ ] morfologia
- [ ] badanie ogólne moczu
- [ ] fibrynogen
- [ ] pt inr
- [ ] elektrolity

Lekarz Powiedział że to moja ostatnia wizyta przed porodem ale nie zostałam poinformowana Kiedy powinnam je wykonać czy mogę robić je już czy może poczekać bliżej porodu ? 
 
reklama
Witam jestem w 35 tygodniu ciąży dziś dostałam skierowanie na badania które powinnam wykonać przed cesarką ,dokładniej:

- [x] WR
- [ ] HbsAg
- [ ] Gbs
- [x] OGTT
- [ ] układ krzepnięcia aptt (ten wynik z 2-3 dni )
- [ ] morfologia
- [ ] badanie ogólne moczu
- [ ] fibrynogen
- [ ] pt inr
- [ ] elektrolity

Lekarz Powiedział że to moja ostatnia wizyta przed porodem ale nie zostałam poinformowana Kiedy powinnam je wykonać czy mogę robić je już czy może poczekać bliżej porodu ? 
Wszystkie te badania, a szczególnie GBS zrobiłabym już teraz 😊
 
Do góry