reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania w czasie ciąży.

Badania podstawowe czyli mocz i morfologię robiłam co 2 miesiące a czasem jak było trzeba co miesiac dwa razy pod rząd, a te takie grupa kriw, cukrzyca itp tylko jeden raz więcej nie było trzeba.
 
reklama
Dużo tych badań trzeba zrobić… począwszy od zwykłej morfologii przez badania na obecność pasożytów, badania na choroby weneryczne, różyczka, toksoplazmoza… No, ale lepiej dmuchać na zimne i wcześnie się diagnozować! Ja te wszystkie badania miałam robione prywatnie i to w domu. Na stronie Medtodoor masz możliwość zamówienia takich badań z dojazdem do domu właśnie. Jednak z tego co wiem, jest to opcja tylko dla mieszkanek Warszawy i okolic.
 
Myślę, ze w ciąży warto wykonać test nifty. Można go zrobić już od 10 tygodnia ciąży. Test jest szybki i nieinwazyjny. Pobiera się tylko próbkę krwi mamy. Wyniki są w ciągu kilku dni. Test można wykonać w domu :)
 
Do góry