reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badanie Beta HCG - termin porodu 🤰🏻💜

Nie do końca się zgodzę. W większość krajów zachodnich do 12tc nic się nie robi, nie prowadzi się ciąży jako takiej i ciężko nazwać to nieodpowiedzialnością. Ja gdyby nie plamienia, też by nie specjalnie latała w pierwszych tygodniach do lekarza bo po co? W 4tc lekarz i tak nie będzie wyrokował co dalej z ciążą, bo statystyka poronień na tym etapie jest nieubłagana.
A skoro autorka chce sobie wyliczać termin z bety, to obstawiam że albo nie wie kiedy miała OM, albo ma nie regularne cykle. Ja według OM mam ciąże o miesiąc starszą co jest fizycznie nie możliwe ;)

Ale generalnie uważam, że to jakiś trolling :)

Popieram, ktoś kto dopiero rozpoczyna ciążę, przez wielu lekarzy zostanie zaproszony dopiero w okolicy 8 tyg, gdy obraz usg cos wskaże. No chyba, ze ma juz karte, w ktorej zapisane są dalsze kroki w razie pozytywnego testu, dla bezpieczeństwa ciąży. Nie ma w tym nic nieodpowiedzialnego, w czekaniu do konkretnego terminu
 
reklama
Część dziewczyny ja dziś normalnie nerwicy dostałam wczoraj uzgodniliśmy z mężem że jedziemy rano na targ na zakupy dojeżdżamy do targi a ten mi mówi że on w samochodzie zostaje tak mi się ciśnienie podniosło że wysiadłam i wróciłam sobie na pieszo sama do domu
To z tobą facet jeździ na takie rzeczy jak zakupy? Mój mąż to ciągle pracuje i tylko w niedzielę ma dla nas czas a i tak jest zmęczony. Pewnie bym musiała sama jechać, a ciebie zawiózł nawet. Fajnie masz.
 
Mam pytanie. Jestem tydzień po spodziewanym okresie, ale test ciążowy nic nie wskazuje. Dodam, że karmię piersią 9 miesięcznego syna, a 1 okres dostałam 5 miesiący temu i był co 28 dni aż do teraz. Czy może być niskie HCG i dlatego test nic nie pokazuje? W poniedziałek dzwonię umówić się do lekarza, ale pewnie sobie poczekam, bo nawet prywatnie są kolejki conajmniej tydzień.
 
Mam pytanie. Jestem tydzień po spodziewanym okresie, ale test ciążowy nic nie wskazuje. Dodam, że karmię piersią 9 miesięcznego syna, a 1 okres dostałam 5 miesiący temu i był co 28 dni aż do teraz. Czy może być niskie HCG i dlatego test nic nie pokazuje? W poniedziałek dzwonię umówić się do lekarza, ale pewnie sobie poczekam, bo nawet prywatnie są kolejki conajmniej tydzień.
tydzień po terminie powinno już być widać.
 
Mam pytanie. Jestem tydzień po spodziewanym okresie, ale test ciążowy nic nie wskazuje. Dodam, że karmię piersią 9 miesięcznego syna, a 1 okres dostałam 5 miesiący temu i był co 28 dni aż do teraz. Czy może być niskie HCG i dlatego test nic nie pokazuje? W poniedziałek dzwonię umówić się do lekarza, ale pewnie sobie poczekam, bo nawet prywatnie są kolejki conajmniej tydzień.
To zrob sobie przecież z krwi beta hcg sama, nie musisz być na czczo do tego badania więc o każdej porze dnia to zrobisz i będziesz mieć pewność 🙂
 
Do góry