reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

badanie beta hcg

szczeslimamaminka

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
14 Wrzesień 2017
Postów
67
Witam robiłam 2 razy badania beta hcg
Pierwsze robione 15.09 wynik to 51.13
Drugi robiony 18.09 wynik to 96.54
Czy dobrze rośnie? I który to tydzień. Bo już się pogubiłam trochę w tym.
 
reklama
Jak na moje oko za wolno przyrasta. Po 72 h powinien być przyrost min 114% z tego co właśnie wyczytałam.

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wysokość stężenia hCG w surowicy krwi powinna podwajać się każdego drugiego lub trzeciego dnia (w początkowych tygodniach ciąży). Wartości winny wzrastać nie mniej niż o 66% w ciągu 48 godzin, o 114% w ciągu 72 godzin i o 175% w ciągu 96 godzin. Osiągając poziom 1.200-6.000 mIU/ml wzrost spowalnia – podwojenie następuje co każde 72-96 godzin

Kalkulator przyrostu bHCG
:arrow: Link do: hCG Calculator and hCG Levels Chart Tool | BabyMed.com

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wg kalkulatora u Ciebie beta przyrosla o 88% czyli za mało. Który to u Ciebie dzień po owulacji ?

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wysokość hormonu wskazuje na ciaze. Jednak przerasta zbyt wolno. Najlepiej skonsultuj się z lekarzem i powtórz jeszcze badanie jutro.

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Aria1010 co ty chrzanisz?? wrzucasz lasce link że ma wzrastać minimum o 66% przeliczasz jej że jej przyrost to 88% i mówisz że jest źle? Fakt ,że poziom wg mnie powinien być już koło 150 ale... @szczeslimaminka czy robiłas bhcg w tym samym punkcie?? Idź do lekarza.
 
O 66% po 48 h a o 114% po 72 h.
A ona miała po 72 h 88% przyrostu

Więc zanim zaczniesz na kogoś naskakiwac to proszę poczytaj do końca.

Nigdy w życiu nie chciałabym komuś umyślnie sprawiać przykrosci pisząc że coś jest nie tak z ciąża.

Też napisałam żeby się zgłosiła do lekarza. Bo ja nim nie jestem.

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry