reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

badanie moczu

ana79

mamuśka ....
Dołączył(a)
12 Październik 2007
Postów
8 252
Miasto
Gdynia
witajcie , mojemu synkowi wyszło złe badanie moczu, dostałam skierowanie na posiew, robiłam dwa razy , aby być pewna , co do rodzaju bakterii....
i niestety wykryto 3 bakterie. CZY któraś z mam maiła bodobny problem? trochę się niepokoję.....:-(
 
reklama
witajcie , mojemu synkowi wyszło złe badanie moczu, dostałam skierowanie na posiew, robiłam dwa razy , aby być pewna , co do rodzaju bakterii....
i niestety wykryto 3 bakterie. CZY któraś z mam maiła bodobny problem? trochę się niepokoję.....:-(

no witam ja miałam z moja mała jak miała ok. 3 miesięcy. dostała antybiotyk przez 7 dni i nastepny posiew wyszedł idealnie p.s. z tego co wiem, to tutaj o takich problemach pisze sie na wątku Pierwsze kłopoty z naszymi maluszkami, i z tego co wiem, to z badaniem moczu to nie tylko u nas było cos nie tak"poszperaj"tam pozdrawiam
 
Do góry