reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badanie na GBS

Zadzwonilam do szpitala prosto na oddzial tylko z zapytaniem z ktorego tygodnia powinien byc wynik i czy z samej pochwy czy z odbytu tez. No i powiedzieli ze powinien byc po 35 tygodniu i zaleca sie z obu. Smiech na sali. Teraz musze znalezc prywatnego ginekologa ktory nie doniesie do ordynatora ze jego pacjentka byla u innego na konsultacji... Masakra. Nie wiem jak to zrobic. Moze pojde bez ksiazeczki ciazy i tyle.
 
reklama
Zadzwonilam do szpitala prosto na oddzial tylko z zapytaniem z ktorego tygodnia powinien byc wynik i czy z samej pochwy czy z odbytu tez. No i powiedzieli ze powinien byc po 35 tygodniu i zaleca sie z obu. Smiech na sali. Teraz musze znalezc prywatnego ginekologa ktory nie doniesie do ordynatora ze jego pacjentka byla u innego na konsultacji... Masakra. Nie wiem jak to zrobic. Moze pojde bez ksiazeczki ciazy i tyle.
Lekarza zawsze mozna zmienic i powodu podawac nie musisz

Napisane na LG-H850 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie no na zmiane to juz za pozno. To juz 37 ttdzien. Zaczal sie 38. Ale pojde do innego prywatnie i zrobie test ponownie. A dlugo sie powinno na to czekac? U mojego wtedy to byla 5 minutowka. A gdzie czytam to pisze ze czeka sie do 5 dni.
 
Proszę cię, to nie podstawówka. Nawet jak ktoś "doniesie" (o ile komukolwiek by się chciało bawić w takie zabawy) to co, lekarz się na ciebie obrazi? Czy co, powie że już cię nie lubi? Jesteś dorosła, on też, masz prawo dodatkowe badanie prywatnie nawet bez wskazań i potrzeby tylko nawet jako widzi mi się. I nikomu nic do tego.
 
No właśnie co to podstawówka ? I co z tego że doniesie??
Ja na wynik gbs czekałam kilka dni.
Też nie wiem jak można 5 min:
 
Co z tego, że już 37 tydzień?
W 37 będę miała robionego w UK a niby taki kraj zacofany.. Koniecznie zrób u innego lekarza..
 
reklama
Nie mam pojecia czy byl z odbytu wymaz brany ale watpie. Raczej tylko z pochwy.
:) Serio? Ja bym nie umiała nue zauważyć, czy ktoś mi coś wkłada do odbytu.

A tak w ogóle, to jestem zaskoczona, że z odbytu też. Przeczytałam dopiero na forum. Położna powiedziała mi, że to tylko wymaz z pochwy. Także przed badaniem wolę zapytać lekarza, czy z obu miejsc, żeby mnie nie zaskoczył nagle, bo mogę się zezłościć:realmad:

Czy któraś z was miała wymaz z pochwy i odbytu, mimo że było powiedziane "ma pani przyjść na wymaz z pochwy w kierunku paciorkowców"?:szok:

Wyczytałam też, że takie badanie można zrobić odpłatnie w laboratorium.
 
reklama
Do góry