reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

BADANIE NASIENIA.

Dołączył(a)
26 Czerwiec 2020
Postów
1
Czesc :)
Jestesmy w trakcie starań o dziecko i dzisiaj moj Partner byl na badaniu nasienia jednak słabo się na tym znamy, czy jest możliwość, aby ktos Nam wyjaśnił? :) dziękujemy z gory! :)))
 

Załączniki

  • IMG-20200626-WA0054.jpg
    IMG-20200626-WA0054.jpg
    66,7 KB · Wyświetleń: 211
reklama
Rozwiązanie
Cztery procent prawidłowych plemników to mało tak szczerze. Ale czytałam na którymś forum że z dwoma procentami się udało którymś także tu szansa jest zdwojona jeśli jesteś zdrowa [emoji16] 4℅ z tylu milionów to całkiem niezła liczba w sumie.
Mój ma 40℅ prawidłowych plemników, u mnie jest problem i ciąży nie ma.. także różnie to bywa. Życzę owocnych starań[emoji8]
4% to norma wg WHO, także spokojnie. [emoji6] Ciąża z taką morfologia jak najbardziej możliwa.

Niestety autorko wstawiłaś tylko jedna stronę tych wyników. Masz wiecej?

EDIT: na samym dole jest w uwagach napisane: wynik w normie, także tego..
Cztery procent prawidłowych plemników to mało tak szczerze. Ale czytałam na którymś forum że z dwoma procentami się udało którymś także tu szansa jest zdwojona jeśli jesteś zdrowa 😁 4℅ z tylu milionów to całkiem niezła liczba w sumie.
Mój ma 40℅ prawidłowych plemników, u mnie jest problem i ciąży nie ma.. także różnie to bywa. Życzę owocnych starań😘
 
Cztery procent prawidłowych plemników to mało tak szczerze. Ale czytałam na którymś forum że z dwoma procentami się udało którymś także tu szansa jest zdwojona jeśli jesteś zdrowa [emoji16] 4℅ z tylu milionów to całkiem niezła liczba w sumie.
Mój ma 40℅ prawidłowych plemników, u mnie jest problem i ciąży nie ma.. także różnie to bywa. Życzę owocnych starań[emoji8]
4% to norma wg WHO, także spokojnie. [emoji6] Ciąża z taką morfologia jak najbardziej możliwa.

Niestety autorko wstawiłaś tylko jedna stronę tych wyników. Masz wiecej?

EDIT: na samym dole jest w uwagach napisane: wynik w normie, także tego..
 
Rozwiązanie
Do góry