reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

bajki dla strachliwych dzieci

kasia_z

Grudniówka 06 Wrzesniowe mamy'08
Miasto
Gdańsk
Rozwiązania
0
Witam, nie mam w domu TV więc nie jestem na bieżąco z bajkami. Do tej pory na dobranoc puszczałam synkowi Krecika, ale jakoś ostatnio zaczął się bać różnych zwierząt (a tam jest ich pełno), psów, lwów, węża, nietoperzy itd. więc pół bajki spędza mi pod kołdrą. Także myślę że trzeba by zrezygnować i znaleźć coś lepszego.
Szukam tytułów, bo nie wiem jakie są bajki. Chodzi mi o to, żeby nie było zwierząt za bardzo (tj takich które są zagrożeniem, mają zęby), bo tego boi się najbardziej. Jednocześnie żeby to była bajka dla przedszkolaka, nie młodszego dziecka (np. dobre są Teletubisie, Dobranocny ogród - tyle że on już z nich "wyrósł"). Macie jakieś propozycje?

reklama

sma85&06

Zaangażowana w BB
Miasto
Bydgoszcz
Rozwiązania
0
Julia trzęsie się jak widzi czarownicę (nabyte z przedszkola) albo jak się biją, krzyczą idp. Do tej pory preferowala plastelinowe postacie np weterynarz fred, bracia koala, krecik dzialal dosc dziwacznie, bowiem dziecko siedzialo nieruchomo nie wiadomo czy zadowolone, potem mowila ze to smutna bajka. teraz walkujemy zaczarowany olowek:-)
Ona sama mowi ze potrzebuje nowych bajek. Zastanawialam sie czy kupic 'Franklina'. Kiedys w tv byla bajka 'Pettson i Findus', która bardzo mnie zauroczyla, ale nie wiem jak ją zdobyc.

betinamama

Początkująca w BB
Miasto
Górny Śląsk
Rozwiązania
0
Krecik bywa straszny - moja córka nie znosi scen z lisem:szok:. Clifford jest dobry ale tylko wybrane odcinki, bo kiedy komuś dzieje się krzywda zaraz każe mi TO wyłączyć. U nas najlepiej sprawdza się Świnka Peppa. Zwierzątek jest tam całe mnóstwo, ale zupełnie nieagresywnych :tak:.Peppa, jej rodzinka oraz wszyscy znajomi i przyjaciele są bardzo pozytywnie nastawieni do życia. Polecam :tak:!

Fanti

Mamusia swoich synusiów <3
Członek załogi
Miasto
Legnica
Rozwiązania
0
Kasia_z a może spróbujcie jakieś poważniejsze bajki typu "Auta", "Sezon na misia 2" (jedynki może się bać), "film o pszczołach", "kubuś puchatek".. Nasi synkowie są z tego samego miesiąca i wiem, że te bajki mojego synka zajmują i nie boi się ich. A z krótszych pogodnych bajek to jeszcze "tomek i przyjaciele", "sezamku bawmy się" "kot i pat", "nodi"
Ostatecznie możesz poszukać tytułów i opisów na stronie "mini mini".

Aneta1977

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Krecik na mojego synka źle działa. Tam ciągle dzieje się jakieś nieszczęście znienacka.
Mały b. lubi Klub Przyjaciół Myszki Miki.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
wiatraczek Coś dla milusińskich: bajki, piosenki itp. PO HOLENDERSKU Mamy z Holandii 1
A Jakie bajki dla naszych pociech???? Przedszkolaki 12
mario303 Polecam bezpłatne bajki do słuchania (załączam link w prezencie) Początek szkoły 0
mario303 Polecam bezpłatne bajki do słuchania (link w prezencie) Przedszkolaki 0
V Jakie bajki oglądają Wasze przedszkolaki? Przedszkolaki 43
A Jakie bajki puszczacie Waszym dzieciom? Wychowanie 15
azorek84 bajki na dobranoc czyli regulowanie trybu nocnego maluszków Dzieci urodzone w październiku 2012 71
G Koncert duetu smyczkowego "Jak z bajki" Ogłoszenia - Warszawa 0
Brunkowa Mama Gdzie po bajki do słuchania ? Roczniaki i dwulatki 13
anaconda27 Ile czasu dziennie oglądają wasze dzieci bajki? Trzylatki 108
Thea. Bajki tv, książeczki też ;) Dzieci urodzone we wrześniu 2006 18
agusia Ulubione Bajki Naszych Dzieci Dzieci urodzone w kwietniu 2005 30
E moje dziecko i bajki Przedszkolaki 3
M Opowiadacie dzieciom bajki? Roczniaki i dwulatki 2
M bajki... Czy wasze dzieci ogladaja bajki... Roczniaki i dwulatki 172
89karola80 D3 i DHA dla maluszka :) Potrzebuję porady 6
Natalia Krolikowska Koleżanki i koledzy do zabawy dla miłego dwulatka - Żoliborz, Bielany Warszawa 0
M Zabawka/książka dla 9m dziecka Niemowlaki 2
M książeczka sensoryczna dla półroczniaka Rozwój i zabawy 3
K Imię dla chłopców, Szymon czy Franek?które byście wybrały?? Październikowe mamy 2020 22
S Steryd dla trzymiesięcznego niemowlaka Potrzebuję porady 26
L Zasiłek pielęgnacyjny dla alergika Potrzebuję porady 1
J Imię dla chłopca Ciąża, poród, połóg 41
DittavonTeese Wyprawka dla malucha Październikowe mamusie 2020 -priv 5
A GIGA ZESTAW dla niemowlaczka wózek, leżaczek-bujaczek, ubranka i wiele innych Ogłoszenia - Warszawa 0
M Ciąża "dla męża", jest mi ciężko Potrzebuję porady 130
N Fotelik dla noworodka Potrzebuję porady 9
aniaslu Tarcza antykryzysowa uderza w młode matki, tymczasem senat wprowadza podwyżki dla polityków Pytanie tygodnia 5
M Zajęcia dla kobiet w ciąży Kraków Przyszłe mamy 3
89karola80 Pomoc dla mojego synka - lekarze rozkładają ręce :( Potrzebuję porady 11
Jaska.JDM Zabawki dla maluszków - polecam Majowe mamusie 2020 8
luna91 Książki dla dzieci Majowe mamusie 2020 38
Justi1234 Ginekolog lux med śląskie lub łódzkie dla osoby otylej Ciąża, poród, połóg 1
U Polskie marki dla dzieci Potrzebuję porady 0
V Ochrona przeciwsłoneczna dla maluszka Potrzebuję porady 3
V Coś na komary dla dzieci Potrzebuję porady 5
mydreammyfuturebaby Profertil- dla mężczyzny. Potrzebuję porady 1
aniaslu Imię dla dziecka i spór rodzinny Pytanie tygodnia 28
Nataśka Prezent ślubny dla Szefowej Pytanie tygodnia 8
M Wyprawka dla bliźniąt BB położna radzi mamom 4
M Wyprawka dla bliźniąt Listopadowe mamy 2020 9
Mania93 Ubranka i akcesoria dla maluchów Forum 1688
P Ubranka dla noworodka Potrzebuję porady 29
T Ubrania dla mamy - gdzie kupić? Październikowe mamy 2020 5
B Mleko dla dwulatka Roczniaki i dwulatki 4