reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Balsam dla skóry wrażliwej

Dołączył(a)
19 Wrzesień 2018
Postów
13
Moja córka która ma 6 miesiecy ma wrażliwa skórę jaki balsam polecacie? Teraz używam zwykłego nawilżającego ale wydaje mi się że nie działa.
 
reklama
Ma taką szorstka skórę i na plecach ma czasem takie czerwone podrażnienia. Pediatra powiedział że to wrażliwa skóra i żeby się nie przejmować. Ale chciałabym jakoś poprawić jakość tej skóry ale zwykły balsam nic nie daje
 
Cześć u mojego synka od 2 miesiąca życia używam balsamu i olejku do kąpieli A-derma ( apteki) mogę polecić z czystym sumieniem u nas się sprawdza.mały od urodzenia miał szorstką skórkę na nóżkach i rączkach, oraz wysypkę ,co jakiś czas na brzuchu i czerwoną suchą skóre na jednym z policzków. W szpitalu kazali obserwować pod kątem Atopowego zapalenia skóry. Dodatkowo gdy plama na buźce się powiększała stosowaliśmy probiotyk Latopic i aktualnie młody już roczny buźka zagojona od 6 miesiaca nóżki i brzuszek chyba po tygodniu stosowania wszystko zniknęło. jedyny minus to cena ale kosmetyk wydajny. może uda Ci się dostać gdzieś próbkę zobaczysz jak córka reaguje. My poczatkowo używaliśmy też Emolium oliwki oraz kremu Mediderm.
 
Do góry