reklama

Bardzo proszę o pomoc!!

Temat na forum 'Zdrowie' rozpoczęty przez olaolatm, 4 Marzec 2009.

1. olaolatm

olaolatm Zaciekawiona BB

Mam ogromny problem z moim 3,5 miesięcznym synkiem. ;( Nie wiem już co mam robić!! Mały często wpada wręcz w histerię.. aż krzyczy i od tego robi się czerwony. Trwa to mniej więcej od ponad tygodnia. Nie chce jeść (wypycha butelkę i kręci główką. Pokarm dostaje mój na zmianę z Nan1, od piersi odstawił się więc mu odciągam), kupki są normalne, gazy, odbijania wszystko w normie. Byłam z nim oczywiście u lekarza.. ale niestety niewiele to dało. Osłuchowo wszystko jest Ok, uszy czyściutkie. Najbardziej martwi mnie ten przeraźliwy krzyk i brak apetytu. Co mam robić? Pomocy

2. Kamylka

Kamylka Entuzjast(k)a

Jedyne co mi przychodzi do glowy to byc moze jest to zabkowanie.Moj mlodszy synek tez tak wczesnie zaczal zabkowac a raczej zaczely go bardzo dziasla bolec i zaczely sie problemy z karmieniem.Moze daj mu nurofen i wtedy zobacz czy po nim dalej tak ma.
    Druga opcja to uszy,ale piszesz,ze u pediatry bylas.

3. reklama
  4. kaatia

kaatia Gość

zobacz do buźki, bo może pleśniawki??

5. moniakap

moniakap mama Krystianka

a może ma kolki moj synek tak miał że mimo gazów pojawiały się te kolki

6. olaolatm

olaolatm Zaciekawiona BB

Wprowadziłam mu dzisiaj Infakol i trzeba czekać na efekty. Zaczynamy się zastanawiać czy to nie ząbki bo wkłada całe łapki do buzi i wszystko co ma pod ręką nawet swoje ubranka... Jeśli to rzeczywiście zęby... to macie jakieś swoje sprawdzone sposoby, żeby ulżyć dzieciaczkowi?

7. kaatia

kaatia Gość

na jednych sprawdzone, na innych nie działa:) Są gryzaczki takie do schłodzenia w lodówce, albo jakiś żel do kupienia w aptece:) i żele też są różne więc trzeba poprostu próbować:)

8. **malinka**

**malinka** Fanka BB :)

my używamy dentinoxu-zel, nie jest najtansz ale bardzo szybko przynosi ugę

9. grzechotka

grzechotka Grudniowa mamusia Kubusia

wypisz wymaluj jak mój syn a pół miesiąca później miał już dwie dolne jedynki:-):-)
    tak więc pewnie to zęby ida
    u nas też dentinox a w skrajnych wypadkach panadol

10. reklama
  11. Olcia90

Olcia90 Fanka BB :)

Czopki viburcol pomogły mojemu niuniowi

12. olaolatm

olaolatm Zaciekawiona BB

No i ku naszemu zdziwieniu to jednak ząbki. Zaczynają mu przebijać siekacze :) maluch się trochę uspokoił i zobaczymy co dalej :)

Poleć forum