reklama

Bardzo proszę o pomoc!!

Temat na forum 'Zdrowie' rozpoczęty przez olaolatm, 4 Marzec 2009.

1. olaolatm

olaolatm Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mam ogromny problem z moim 3,5 miesięcznym synkiem. ;( Nie wiem już co mam robić!! Mały często wpada wręcz w histerię.. aż krzyczy i od tego robi się czerwony. Trwa to mniej więcej od ponad tygodnia. Nie chce jeść (wypycha butelkę i kręci główką. Pokarm dostaje mój na zmianę z Nan1, od piersi odstawił się więc mu odciągam), kupki są normalne, gazy, odbijania wszystko w normie. Byłam z nim oczywiście u lekarza.. ale niestety niewiele to dało. Osłuchowo wszystko jest Ok, uszy czyściutkie. Najbardziej martwi mnie ten przeraźliwy krzyk i brak apetytu. Co mam robić? Pomocy

2. Kamylka

Kamylka Entuzjast(k)a

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Jedyne co mi przychodzi do glowy to byc moze jest to zabkowanie.Moj mlodszy synek tez tak wczesnie zaczal zabkowac a raczej zaczely go bardzo dziasla bolec i zaczely sie problemy z karmieniem.Moze daj mu nurofen i wtedy zobacz czy po nim dalej tak ma.
    Druga opcja to uszy,ale piszesz,ze u pediatry bylas.

3. reklama
  4. kaatia

kaatia Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    zobacz do buźki, bo może pleśniawki??

5. moniakap

moniakap mama Krystianka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    a może ma kolki moj synek tak miał że mimo gazów pojawiały się te kolki

6. olaolatm

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Wprowadziłam mu dzisiaj Infakol i trzeba czekać na efekty. Zaczynamy się zastanawiać czy to nie ząbki bo wkłada całe łapki do buzi i wszystko co ma pod ręką nawet swoje ubranka... Jeśli to rzeczywiście zęby... to macie jakieś swoje sprawdzone sposoby, żeby ulżyć dzieciaczkowi?

7. kaatia

kaatia Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    na jednych sprawdzone, na innych nie działa:) Są gryzaczki takie do schłodzenia w lodówce, albo jakiś żel do kupienia w aptece:) i żele też są różne więc trzeba poprostu próbować:)

8. **malinka**

**malinka** Zaangażowana w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    my używamy dentinoxu-zel, nie jest najtansz ale bardzo szybko przynosi ugę

9. grzechotka

grzechotka Grudniowa mamusia Kubusia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    wypisz wymaluj jak mój syn a pół miesiąca później miał już dwie dolne jedynki:-):-)
    tak więc pewnie to zęby ida
    u nas też dentinox a w skrajnych wypadkach panadol

10. reklama
  11. Olcia90

Olcia90 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Czopki viburcol pomogły mojemu niuniowi

12. olaolatm

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    No i ku naszemu zdziwieniu to jednak ząbki. Zaczynają mu przebijać siekacze :) maluch się trochę uspokoił i zobaczymy co dalej :)

Poleć forum