reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

Basen dla niemowląt w Tarnowie

Dobrawa

Fanka BB :)
Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Hej jestem strasznie ciekawa czy założyli już basen dla niemowląt??
Wcześniej nie spotkałam się z czymś takim, ale po powrocie do Tar. nic już nie wiem.....:shocked2::dry::-)

reklama

momo1975

Miasto
Tarnów, Poland
Rozwiązania
0
Dobrawa a możesz jaśniej o co ci chodzi?? bo my nie wiemy z czym ty się nie spotkałaś ;) a temat o basenie przewijał się na głównym wątku "Tarnów" ...

p.s bez urazy bo może tak ta moja wypowiedź zabrzmiała :sorry:

Rozwiązania
0
Hej :)
Wiem że ten temat dawno temu stworzony był ale dla odświeżenia odpowiem :)
Basenu nadal nie ma ale są zajęcia na nowo otwartym basenie (rok temu) w Woli Rzędzińskiej. niestety dopiero od września bo teraz jest przerwa wakacyjna. Woda z tego co wiem to tam jest najczystsza z wszystkich basenów z okolic Tarnowa.
Nazwa szkółki to PLUSK Tarnów w wyszukiwarce lub na facebooku ich znajdziesz :)
A dzieciaki tam chodzą już od 3-4 miesiąca życia :)
Pozdrawiam
N.

tonka

Rozwiązania
0
...a woda jest czasami (często) zimna. A czy czysta ?? Basen bardzo mały no i szkolny więc tu też bym polemizowała

Rozwiązania
0
:) Ja powiem, że chodziłam na te zajęcia w soboty i woda miała zawsze 32 stopnie (prowadzący przynosi termometr elektroniczny, który cały czas pływa w wodzie i każdy mógł sprawdzić). Nie wiem jak jest w tygodniu bo nie mam czasu tam się przejechać. Co do wielkości to powiem,że mieliśmy 2 tory dla siebie na zajęciach i dla mnie jest w sam raz (zawsze było maks 6 rodziców z dziećmi). Masz racje basen szkolny to mały dla dorosłego ale dla maluszków super.
Czystość wody?? Mi pediatra poleciła ten basen na Woli Rzędzińskiej i w Dąbrowie Tarnowskiej jak byłam zapytać czy mogę chodzić na basen z niemowlakiem. A w szatniach jak wszędzie :)
Pozdrawiam
N.

Ostatnia edycja:

tonka

Rozwiązania
0
To ja powiem tyle że w piątki i wtorki na areobiku woda jest czasem lodowata i z trudem sie wchodzi A jak kiedyś moja mama przyniosła sobie termometr żeby zmierzyć temperaturę to "ratownik" naskoczył na nią że nie ma prawa i zabrał jej go Może w soboty jest inaczej ale w tygodniu to różnie bywa :)

reklama
Rozwiązania
0
Wielokrotnie widziałem maluchy na basenie na Piłsudskiego w Tarnowie. Więc tam chyba też można.

Do góry