reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Basen dla niemowląt

reklama
Dzwoniłam do h20, ale poczta się włącza. Zapraszają od jutra.
Zadzwoniłam do Wodnego królestwa na marcepanowej i w sobotę byłyśmy na pierwszych zajęciach :)
Zakwasy mam okropne, nie spodziewałam się, że będzie 2w1 - nauka pływania dla dziecka, a dla mamy siłka.
Na naszych zajęciach było ok 10 innych dzieci i poza nami, tylko jedno z mamą. Dziś rozumiem dlaczego ;)
Byłyśmy bardzo zadowolone. Młoda koniecznie chciała zostać jeszcze, ledwo ją odwiodłam.
Basen dość duży, instruktorka ogarniała wszystko.
Obiekt przyjemny i czysty. Bardzo miła recepcja. Koszt 35zł za 30 min - karnet 420zł za 12 zajęć, więc wychodzi na jedno ;p
H20 przetestujemy w tym tygodniu.
Jaką mają cenę za zajęcia?
 
Szczerze mówiąc to nie wiem, co semestr mamy zniżkę za kontynuację, pojedyncze zajęcia chyba też ok 35 zł, w grupie jest max 8 dzieci. Nie polecam soboty, wtedy wszyscy ciągną ze sobą babcie, dziadków, ciocie i wójków i miliard osób dodatkowych, jest głośno, tłoczno, nie ma gdzie usiąść a w zimie zwłaszcza to bardzo ważne, żeby po zajęciach posiedzieć i odtajać. Najlepsze są ranne zajęcia w tygodniu :) a do pływania polecam gatki wielorazowe konfidence, kosztują 35zł i rosną z dzieckiem :)
 
No i cały tydzień ptóbowałam się dodzwonić do h20, a udało się dopiero dzisiaj, niestety nie mają juz miejsc.
Zajęcia kosztują tam 30zł za pół h.

Została nam marcepanowa, i tam będziemy w sobotę :)
 
Drodzy rodzice w strefie H2O pracuje pani Olena Nekrasowa bardzo nieodpowiedzialna i nieprzewidywalna instruktorka.. Omijajcie ją z daleka. Zero podejścia pedagogicznego.. Pozdrawiam
 
U nas sprawdziła się Aqua Academy którą znajdziecie na ulicy Nowowiejskiej 5b. Moje dzieci uczęszczają na zajęcia na tym basenie od kilku miesięcy i widzę, jak uczą się pływać i coraz bardziej lubią wodę. Fajna i profesjonalna szkoła pływacka i basen z kilkunastoletnim doświadczeniem, co widać. :)
 
Jak poruszamy temat Aqua Academy również polecam te szkołe - nasze dziecko chodziło do niej co prawda parę lat temu ale do dziś mamy dobre wspomnienia związane z jego nauką pływania.
 
reklama
u nas tez szkoła Aqua Akademi się sprawdzila dobrze. Cala nasza trojka dzieciakow chodzi do tej szkoly najstarszy juz cztery semestry i sie dobrze bawia widac jakie postepy zrobili
 
Do góry