reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Basen :) troszkę ruchu!

misia_q

Turbomama
Dołączył(a)
30 Listopad 2004
Postów
7 387
Miasto
Wrocław
Hello girls :)

Dzisiaj idę na basen, postanowiłam, że czas wziąć się za siebie i troszke rozruszać stare kości :) wydębiłam karnet od ojca i spróbuję swych sił na małym basenie we Wrocławiu na ulicy Baudouina :) dobrze, że mam strój kąpielowy na ciążę... :)

Zauważyłam że mam problem z odchyleniem ramion do tyłu... coś z tym muszę zrobić, pływanie na grzbiecie by się przydało... :)

 
reklama
Ale Ci Misia dobrze.... Tez bym sobie poplywala, a tu paskudne katarzysko mi sie przyplatalo (nadal twierdze, ze to Karolla mnie zarazila ;-) ) i musze sobie basenik odpuscic na jakis czas ;-(
A tak bylo fajnie, bo zaliczalam raz w tygodniu pluskanko i bylo mi po nim super.
Ja niestety mam taka dziwna nature, ze jak cos przerwe, to potem ciezko mi wrocic i boje sie, ze z basenem tez tak bedzie ;-( Zreszta nie mam kostiumu na brzuszek i planowalam chodzic tylko do momentu, kiedy te zwykle beda oki. Na razie sa :-) Ciekawe jak dlugo jeszcze ;-)
A basen polecam baaaaaaardzo :-) Ja nadal nie wiem, co to sa dolegliwosci ciazowe, o ktorych piszecie. 9 kilo na plusie, a ja nie puchne, nie dretwieje, nie boli kregoslup.... (no i nawet na zgage znalazlam sposob ;-) ).
Mam nadzieje, ze wytrwam tak do konca :-)
 
w takim razie tym barziej lecę na basen :) hihi, tylko nie mam okularków i zastanawiam się czy pływać w soczewkach kontaktowych??? hmmm, raczej nie będę nurkować z otwartymi oczkami... :p
 
Misia, ja raz zapomnialam wyjac soczewki do baseniku )nie mialam okularow) i mi zmetnialy ;-(
Ni wiem, czy tak jest zawsze, ale lepiej nie ryzykowac.
 
huhu :) ale się cudownie czuję... :) ;D :D :laugh: 8)

popływałam, z soczewkami ale w wersji żabki krajoznawczej... :) czyli bez zanurzania głowy ;) stwierdziłam że i tak są juz stare więc jeśli mi zmętnieją to je po prostu wyrzucę. Czuję się świetnie, zrobiłam sobie trening z tętnem na poziomie 120-130 ud/min no i rewelacyjnie go zniosłam :D może mi się cera poprawi ? hihi!

następnym razem kupię okularki i popływam już różnymi stylami :) ;)
 
Do góry