reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bawimy, Mama bawimy!!!

Ale macie rozbawione dzieciaczki! :-D
Piotruś na razie śmieje się tak raczej mało świadomie, ale za to robi postępy w innych dziedzinach ;-) Zaczął pacać łapką zabawkę, już bardzo przytomnie i kojarząco obserwuje wszystko i wszystkich (także nieruchome zabawki) i dzisiaj - to uważam za największy sukces - zasnął SAM w łóżeczku słuchając pozytywki!!! Nie mogliśmy uwierzyć, zwłaszcza po wczorajszym dniu. Mamy cudownego Synka!!! :-)
A każda złotówka wydana na "Symfonię w ruchu" właśnie nam się zwróciła! :-) I nadal nie czuję potrzeby rozwalenia pozytywki ;-)
 
reklama
Michał się śmieje z byle powodu już od jakiegoś czasu, ale ostatnio tak się głośno i mocno śmieje, że prawie za każdym razem łapie go czkawka:cool: zaczął gadać do zwierzątek z karuzelki i lubi jak się go łaskocze;-)
 
Muszę wam powiedzieć że ta książeczka tiny love to rewelka. Miśkowi na jej widok z oczu robią się pięciozłotówki a patrząc na obrazki wydaje śmieszne okrzyki.
 
ja bym chciala taki glosny smiech uslsec, zazdrosze, zdarza sie Erykowi na razie takie pelne zachwytu A! za to 2 razy dzis dostalam opieprze ze zabawki za wysoko:) bo juz ciaga je jak uda mu sie zalpac az jakas:p
 
U mnie też nici ze śmiechu w głos. Ledwo zasłużyłam na kilka uśmiechów półgębkiem. :dry:
Za to pacanie zabawek już w toku. Dzisiaj nawet złapała swoją ukochaną lokomotywkę i ściągnęła ją na siebie.

Cieszę się że książeczka robi furorę bo ja też na nią czekam :tak:
 
A moja mala sie smieje bardzo duzo, dzis nagralismy caly filmik z jej usmiechami, wdzieczyla sie niesamowicie :-) a na koniec zrobila zeza prosto do kamery, heheh :-) lubi tez karuzelke i ma upatrzonego jednego motylka na ktorego krzyczy, hehe czy no nie wiem jak to okreslic ale zawsze lepek ustawia w jego strone i gruchocze tak jakby byla na niego zla :-) zabawek do raczek jeszcze nie lapie ale wodzi oczkami jak jej ruszam przed noskiem :-)
 
Dziewczyny chciałam wam polecić kolejną książeczkę, dostaliśmy w prezencie i bardzo (tym razem mi) się podoba:
Przytulanki. Czyli wierszyki na dzieci�ce masa�yki. Zabawy relacyjno-relaksuj�ce - Marta Bogdanowicz - Merlin.pl
W książeczce są krótkie rymowanki typu "idzie rak, nieborak..", "tańcowały dwa Michały", "pałka zapałka, dwa kije" itd. naprawdę sporo wierszyków, obok wierszyka opis masażyku, który czytając rymowankę robimy dziecku.

Nie wiem jak wy ale ja już Miśkowi robię krótkie masażyki i widzę że mu się to coraz bardziej podoba, a ta książeczka pewnie będzie rewelacyjną pomocą :-):tak:
 
reklama
Do góry