reklama

Bazarek kwietniówek. Sprzedajemy, kupujemy, wymieniamy, oddajemy :)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w kwietniu 2015' rozpoczęty przez Aylin, 22 Październik 2014.

1. Aylin

Aylin Fanka BB :)

Jak w temacie :)

2. Anemonne

Anemonne Fanka BB :)

3. reklama
  4. malutka.

malutka. Zaangażowana w BB

Witam kwietniowe mamusie :)) Nie zagladałam tutaj długo ale super ze powstał ten watek tu u nas :)) mam ogromna okazje do skompletowania u mnie znakomitej wyprawki dla naszych pociech :))

Jakis czas temu prowadzilam sklep z ubrankami dla dzieci- zostało jeszcze duzo - dla naszych najmniejszych pociech rowniez :)

chetne mamusie podeśle foteczki , ubranka sa nowe i w atrakcyjnych cenach . Pociadam roznież ubranka dla starszych dzieci- duzo tutaj juz mam ktore maja juz maluchy a wiadomo szybko rosna to i ubranek wiele potrzeba juz niedlugo startuje z wielka wyprzedaza i bede wstawiala na bierzaco dostepne ubranka :))

pozdrawiam Was :))

5. malutka.

OSTATNIE SZTUKI UBRANEK DLA NAJMNIEJSZYCH CHŁOPCÓW :) KAŻDA SZTUKA PO 5zł , ubranka sprowadzane z angli - powystawowe, nowe, bez metek. Sliniaczki po 3 zł. rozmiary 0-3 miesiace i 3-6 m-cy. przy zakupie za 50zł i powyzej wysyłka za pobraniem gratis :) w razie pytan prosze pisac :) POZDRAWIAM

Załączniki:

6. malutka.

wiecej ubranek ponizej :)

Załączniki:

7. malutka.

i jeszcze kilka :)

Załączniki:

8. malutka.

wieczorem dodam ubranka dla dziewczynek :)

9. aloha

aloha Fanka BB :)

10. reklama
  11. mika8

mika8 Fanka BB :)

12. isabela:)

isabela:) Mamusia żabci :)

Witam dziewczyny,

Czy ma może któraś do sprzedania w rozsądnych pieniążkach detektor tętna ?

Poleć forum