reklama

bebilon comfort

Temat na forum 'Zdrowie' rozpoczęty przez jamajka*, 11 Sierpień 2009.

1. jamajka*

jamajka* Fanka BB :)

Dziewczyny chciałabym przejść na mleko modyfikowane bo mam zamiar wrócić za miesiąc do pracy. Mój mały ma 5 miesięcy ale jeszcze się męczymy z koleczkami i nawet po soczku z marchewką ma zaparcia z którymi sobie nie daje rady. Czy uważacie że Bebilon Comfort będzie najlepszym mlekiem. Chciałabym by mały już przesypiał całą noc a jak mu dam Nan to męczy go brzuszek i nie ma spania.Co mi możecie doradzić??

Ostatnia edycja: 7 Wrzesień 2009
  2. e-stera

e-stera Fan(ka)

Wizyte u pediatry zeby ona dobrala mleko

3. reklama
  4. klaudusiaNK

klaudusiaNK Fanka BB :)

Jak masz dobrego pediatre to niech ona dobierze. Po Nanie miałam to samo :no: Moja koleżanka ma podobny problem i z czego wiem daje bebilon komfort. Ale całej nocy jej córka nie przesypia (na noc dostaje kaszkie z tym mlekiem). Noce to chyba zależą od dziecka. Mój już od miesiąca przesypia całe noce :-)
    Ja używam bebilon 2 bo też wróciłam do pracy i Wikiemu smakuje :-D

5. moniap1982

moniap1982 Mamy wrześniowe 2008

My dawaliśmy bebilon comfotr i jestem bardzo zadowolona. Na noc mleczko z łyżeczką kleiku i od 9 tej spał do 6stej. Powodzenia

6. Inga_00

Inga_00 Zaciekawiona BB

mój synek od drugiego tygodnia był na butelce. Początkowo dawałam mu nan 1 ale po pewnym czasie dostał kolki. Zmieniłam mleko właśnie na bebilon komfort i zażegnaliśmy problemy z brzuszkiem. Mojemu synkowi odpowiada to mleko, kupki ma takie jak trzeba dwa razy na dobę czasami częściej (teraz więcej je). Myślę, że to zależy od naszych dzieciaczków, to co dla jednych jest dobre dla drugich nie.

7. Katarina2308

Katarina2308 Fanka BB :)

Ja od końca pierwszego miesiąca podaję bebilon comfort, ale na kolki nie pomógł. Akurat to mleko dobrała mi lekarka, więc warto poradzić się pediatry.

Poleć forum