reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

bebilon comfort

jamajka*

Zaangażowana w BB
Miasto
sosnowiec
Rozwiązania
0
Dziewczyny chciałabym przejść na mleko modyfikowane bo mam zamiar wrócić za miesiąc do pracy. Mój mały ma 5 miesięcy ale jeszcze się męczymy z koleczkami i nawet po soczku z marchewką ma zaparcia z którymi sobie nie daje rady. Czy uważacie że Bebilon Comfort będzie najlepszym mlekiem. Chciałabym by mały już przesypiał całą noc a jak mu dam Nan to męczy go brzuszek i nie ma spania.Co mi możecie doradzić??

Ostatnia edycja:
reklama

klaudusiaNK

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Wizyte u pediatry zeby ona dobrala mleko
Jak masz dobrego pediatre to niech ona dobierze. Po Nanie miałam to samo :no: Moja koleżanka ma podobny problem i z czego wiem daje bebilon komfort. Ale całej nocy jej córka nie przesypia (na noc dostaje kaszkie z tym mlekiem). Noce to chyba zależą od dziecka. Mój już od miesiąca przesypia całe noce :-)
Ja używam bebilon 2 bo też wróciłam do pracy i Wikiemu smakuje :-D

moniap1982

Mamy wrześniowe 2008
Miasto
Dublin/Iłowa
Rozwiązania
0
My dawaliśmy bebilon comfotr i jestem bardzo zadowolona. Na noc mleczko z łyżeczką kleiku i od 9 tej spał do 6stej. Powodzenia

Inga_00

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
mój synek od drugiego tygodnia był na butelce. Początkowo dawałam mu nan 1 ale po pewnym czasie dostał kolki. Zmieniłam mleko właśnie na bebilon komfort i zażegnaliśmy problemy z brzuszkiem. Mojemu synkowi odpowiada to mleko, kupki ma takie jak trzeba dwa razy na dobę czasami częściej (teraz więcej je). Myślę, że to zależy od naszych dzieciaczków, to co dla jednych jest dobre dla drugich nie.

Katarina2308

Fanka BB :)
Miasto
Gliwice/Zabrze
Rozwiązania
0
Ja od końca pierwszego miesiąca podaję bebilon comfort, ale na kolki nie pomógł. Akurat to mleko dobrała mi lekarka, więc warto poradzić się pediatry.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Elle118 Potrzebuję porady 5
Kasia0000 Potrzebuję porady 4
J Żywienie 7
K Żywienie 11

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry