reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"Bebilon" czy "Nan"?

aga-pik

szczęśliwa mama..
Dołączył(a)
29 Październik 2008
Postów
118
Proszę doradzcie jakie mleko jest lepsze "bebilon" czy "Nan" ,dodam że na pewno musi być to AR bo moja córeczka strasznie ulewa i lekarz zalecił,ale rodzaj mleka mam wybrać sama i niewiem które lepsze.Prosze doradzcie.Jak wasze dzieciaczki reagują na te mleka?
 
reklama
aga kazde dziecko reaguje inaczej, to co pasuje jednemu, niekoniecznie pasuje drugiemu

musisz wyprobwac:happy:

Helenka jadla Nan, a Hania Enfamil

i jedna i druga zaczynaly od Bebiko i mialy po nim mega zatwardzenie

powodzenia:happy:
 
Moje znowu tylko bebilon,po nanie mlody dostal straszna kolke i wyladowalam z nim w szpitalu,bo zwijal sie z bolu.
Atol ma racje,sama musisz zobaczyc,kazde dziecko reaguje inaczej:tak:
 
Witaj,
ja początkowo podawałam Nan, ale Bartkowi zbytnio nie smakowało (ale jadł go tylko od czasu do czasu gdy ja musiałam pilnie wyjść) ale napewno było mnóstwo zachodu, żeby Bartka zachęcić. Później była długa przerwa, bo nie było potrzeby, i wkońcu kupiłam Bebilon2 (miał wtedy skończone 4 m-ce) i mieliśmy potworne problemy z kupką. Po rozmowie z pediatrą, wróciliśmy do mleka początkowego Bebiko i póki co jest oki, ale też je go gdy ja muszę wyjść.

A zgadzam się z Atol, musisz spróbować, które mleczko będzie odpowiadać Twojemu Maleństwu:-)

Powodzenia;-)
 
witaj ja mojemu dawałam nan-nie tolerował go ,przeszliśmy na bebiko - miał ostrą biegunkę wylondowaliśmy w szpitalu ,Teraz ma bebilon pepti -jest ok niema kolek,problemów z brzuszkiem ,ani nie ulewa.....Kazde dziecko reaguje inaczej moje córeczka piła zawsze nan i było ok ...a z synkiem jest inaczej ...Poprobuj .a tak apropo to na ulewanie są zagęszczacze ...:-D:-D:tak:
 
aga-pik u nas był koszmarny problem z ulewaniem, a mleko AR jeszcze pogarszało sytuację, bo Julci się ulewało nawet tym mleczkiem które gęstniało w brzuszku i bidulkę zatykało jeszcze gorzej. Po prostu dusiła się jak to gęste wracało... koszmar... :no:
Mleczka musisz wypróbować tak jak dziewczyny piszą. U nas po "Bebilonie" były zielone kupy :eek: poza tym wszystko ok, a jak przeszłyśmy na "NAN" kupki są żółciutkie :tak::tak::-):-) i też nie mamy żadnych problemów. :-)

Powodzenia w testowaniu... :-):-):-)
 
Dziękuje wam za rady.Dawałam małej bebilon i potrafiła nie robić kupy przez 3 dni,i budziła mi się w nocy bo bolał ją brzuszek,teraz już wiem że to od bebilonu, na razie kupiłam nan ten zwykły zobaczymy co będzie.
 
Osobiście podaje mojemu synusiowi NAN, ponieważ takie mleko dostawał w szpitalu. Każde dziecko jest indywidualne i niektóre dzieci nie trawią tego mleka, a inne bebilonu.
 
reklama
ja daję nan Maksiowi - bo takie otrzymywał w szpitalu. Kupki żółte brzuszek trochę pobolewał teraz daje mu Plantex wieczorem do picia i śpi spokojnie
 
Do góry