reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta 2,4 w 30 dniu cyklu

Dołączył(a)
5 Sierpień 2023
Postów
2
Cześć dziewczyny ,
Proszę napiszcie co mam myśleć bo już wariuje . Wczoraj zrobiłam badanie Bety wynik 2,4 Progesteron 2,1 . Wiem , wyniki są niskie i ciąży raczej brak . Cykle mam raczej nieregularne ostatni 29 dni ale są w przedziale 29-36 . Dodatkowo ostatnio ginekolog stwierdził PCOS .
Okresu do dziś brak pomimo ciągłego bólu jak na okres i bardzo obolałych piersi . Czy mam całkowicie odpuścić nadzieje że się udało ?
 
reklama
Cześć dziewczyny ,
Proszę napiszcie co mam myśleć bo już wariuje . Wczoraj zrobiłam badanie Bety wynik 2,4 Progesteron 2,1 . Wiem , wyniki są niskie i ciąży raczej brak . Cykle mam raczej nieregularne ostatni 29 dni ale są w przedziale 29-36 . Dodatkowo ostatnio ginekolog stwierdził PCOS .
Okresu do dziś brak pomimo ciągłego bólu jak na okres i bardzo obolałych piersi . Czy mam całkowicie odpuścić nadzieje że się udało ?
Raczej nie robiłabym sobie już nadziei, progesteron spada już na okres, który pewnie niedługo przyjdzie. Beta 2.4 też nie wskazuje na ciąże.
 
Cześć dziewczyny ,
Proszę napiszcie co mam myśleć bo już wariuje . Wczoraj zrobiłam badanie Bety wynik 2,4 Progesteron 2,1 . Wiem , wyniki są niskie i ciąży raczej brak . Cykle mam raczej nieregularne ostatni 29 dni ale są w przedziale 29-36 . Dodatkowo ostatnio ginekolog stwierdził PCOS .
Okresu do dziś brak pomimo ciągłego bólu jak na okres i bardzo obolałych piersi . Czy mam całkowicie odpuścić nadzieje że się udało ?
Miałaś jakiś znaczek < przed wynikiem bety ? Nawet jeżeli coś się tam zadziało to i tak nie ma szans na ciążę ze względu na wartość progesteronu....
 
Miałaś jakiś znaczek < przed wynikiem bety ? Nawet jeżeli coś się tam zadziało to i tak nie ma szans na ciążę ze względu na wartość progesteronu....
FD6B1F57-963A-4FED-8EAA-59F75A97728A.jpeg

Dokładnie tak to wyglada . Pozostaje w takim razie czekać na okres i starać się następny cykl 😞
 
No to nie jest beta 2,4 tylko poniżej 2,3 wyraźnie podane, czyli poniżej granicy wykrywalności. Przykro mi jeśli czekałaś na ciążę ale tym razem w niej nie jesteś :(
 
Do góry